Umístění: Jižní Morava Ekonomika Veletrhy módy STYL a KABO obsadí brněnské výstaviště

Veletrhy módy STYL a KABO obsadí brněnské výstaviště

Brno, 23. srpna 2016 - Od soboty 27. srpna do pondělí 29. srpna se na brněnském výstavišti koná největší kontraktační přehlídka oděvů, textilu, obuvi a doplňků na českém a slovenském trhu. Počet vystavovatelů opět vzrostl, STYL a KABO jsou největší za posledních pět let. Veletrhy představí kolekce více než 650 módních značek a aktuální trendy pro jaro a léto 2017.

veletrhy styl kabo brno

 

Novinkou ročníku bude tradiční přednáška o trendech propojená poprvé s módní přehlídkou. O módě pro příští jaro a léto opět přijede přednášet nizozemská expertka Ellen Haeser. Stejně jako v únoru se seminář uskuteční přímo na mole v pavilonu P, ovšem tentokrát vedle promítání poprvé proběhne také komentovaná přehlídka modelů reprezentujících aktuální trendy přímo z nabídky kolekcí vystavovatelů, které vybere Ellen Haeser osobně. Přednášku se simultánním tlumočením můžete navštívit v sobotu 27. srpna od 14 hodin.

Návštěvníci se samozřejmě mohou těšit také na tradiční skladbu přehlídek kolekcí vystavovatelů. Kontraktační módní přehlídky dámské a pánské módy STYL SHOW proběhnou každý den v 10:30 a 13:30 hodin. Vždy v 11:30 se uskuteční přehlídka spodního prádla, nočního prádla a punčochového zboží LINGERIE SHOW a na ni naváže v 11:45 přehlídka plavek, plážového oblečení a doplňků BEACHWEAR SHOW.

„Navíc se opět chystá jedna speciální akce, nedělní přehlídka LUXURY MATERIALS, která propojí kvalitními materiály čtyři zajímavé kolekce. K vidění bude česká premiéra nejnovějších kolekcí módních značek ELLIE SAAB – haute couture, OSCAR DE LA RENTA a ROBERTO CAVALLI a svou tvorbu zde představí mladá česká návrhářka Mirka Horká, vítězka soutěže TOP STYL DESIGNER z roku 2011, věnující se jako jedna z mála českých návrhářek převážně pánské módě,“ láká Markéta Kamenická z Veletrhů Brno.

Součástí doprovodného programu opět bude i slavnostní předání Cen Nadace Jana Pivečky studentům a mladým designérům obuvi a kožené galanterie nebo udělení certifikátů značky kvalitní dětské obuvi Žirafa.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci