Umístění: Jižní Morava Politika ČSSD v Blansku by po volbách i nadále ráda viděla jako náměstka hejtmana Ivo Poláka

ČSSD v Blansku by po volbách i nadále ráda viděla jako náměstka hejtmana Ivo Poláka

ivo_polak250Blansko, 21. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Víkendová okresní konference ČSSD v Blansku nominovala své lídry volební kandidátky pro krajské volby v následujícím roce. Delegáti zvolili prvním mužem blanenské kandidátky do krajského zastupitelstva náměstka hejtmana Michala Poláka, řekl krajský tajemník ČSSD Karel Kraus.
 

"Za jedničkou blanenské okresní kandidátky pro krajské volby se seřadili Hana Nedomová z Boskovic, senátor Jozef Regec z Černé Hory, Daniela Ottová z Letovic a starosta Ráječka Vít Rajtšlégr," vyjmenoval kandidáty Kraus.

Blanenské stranické primárky zároveň nominovaly na pozici krajského volebního lídra Michala Haška. "Rozhodnutí o podpoře dosavadního hejtmana bylo jednomyslné," řekl Mediafaxu Polák s tím, že verdikt sedmi desítek delegátů reprezentuje názor drtivé většiny z asi tří stovek členů sociální demokracie na Blanensku.

O konečné podobě kandidátky jihomoravské ČSSD pro krajské volby rozhodne 14. ledna definitivně krajská konference v Pustiměři na Vyškovsku.

Jiří Nováček, foto - zdroj: Městský úřad Blansko

Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci