Umístění: Soutěž Soutěž

Soutěž

Vyhrajte lístky na Biostory v Divadle Bolka Polívky!

biostory divadla bolka polivky listky zdarma soutezBrno, 2. února 2016 - Kdo hledá, najde! Chceme být in, chceme poznat sami sebe. Chceme být BIO, i když ani nevíme, co to přesně znamená. Vždycky se ale najde něco nebo někdo, kdo nám poradí... Když mu za to ovšem dobře zaplatíme. I takto by se dal shrnout děj představení Biostory, které se uskuteční v pátek 19. února v Divadle Bolka Polívky.

Vyhrajte 4 lístky na Romea a Julii do Divadla Bolka Polívky!

romeo a julie divadlo bolka polivky soutez o listkyBrno, 25. ledna 2016 - Montekové, Kapuleti a Kašpaři! Nejslavnější milostný příběh v jedinečné úpravě pro osm postav. Rozpálené ulice krásné Verony, dva znepřátelené rody a mladá láska s tragickým rozuzlením. Zapojte se do soutěže o čtyři vstupenky na jedinečné představení v brněnském Divadle Bolka Polívky!

Zvolte brněnské události roku 2015 a vyhrajte 60 cen!

co hybe brnem panorama petrovBrno, 12. ledna 2016 - Které události v roce 2015 nejvíce hýbaly Brnem? Jaké akce se nejvíce zapsaly do povědomí Brňáků? Co byly hlavní a nezapomenutelné momenty loňského roku v jihomoravské metropoli? Na tuto otázku můžete odpovědět právě vy! Nyní, na začátku roku 2016, dáváme možnost vám, našim čtenářům, rozhodnout, která z událostí podle vašeho názoru patří mezi ty „nej“. Hlasujte a vyhrajte jednu ze 60 cen!

Vyhrajte 16 vstupenek na výstavu Vějíř loutek dálného orientu

mzm soutezBrno, 1. prosince 2015 - V Moravském zemském muzeu v Brně právě proíhá výstava, jenž představuje mimořádnou osobnost Helgy Brehme, loutkářky a ředitelky Theater am Faden ze Stuttgartu. Především pak vybrané exponáty z její obsáhlé loutkové sbírky, zejména atraktivní loutky z rozličných oblastí orientu. Dominují zde stínové loutky z Indonésie, Indie a Číny, dále indonéské spodové hůlkové loutky trojrozměrné i reliéfní, unikátní hůlkové loutky typu bunraku z Japonska, čínské maňásky a také velké marionety z Barmy.

Vyhrajte 8 vstupenek na Prodanou nevěstu v Janáčkově divadle!

prodana nevestaBrno, 24. listopadu 2015 - Portál ListyJM.cz připravil pro své čtenáře ve spolupráci s Národním divadlem Brno další soutěž! Tentokrát jsou ve hře lístky na  představení Prodaná nevěsta, které se uskuteční v úterý 22. prosince v 18 hodin v Janáčkově divadle. Vyhrát můžete čtyři dvojice vstupenek na klasickou operu, v rámci níž vystoupí dokonce i opravdový provazochodec!

Vyhrajte 8 lístků na Saturnina v Mahenově divadle!

saturnin mahenovo divadloBrno, 2. listopadu 2015 - Portál ListyJM.cz připravil pro své čtenáře ve spolupráci s Národním divadlem Brno soutěž! Tentokrát jsou ve hře lístky na prosincové představení činohry Saturnin v Mahenově divadle.

Vyhrajte lístky na koncert Vojty Dyka & B-SIDE BANDu!

vojta dyk b side band tino kratochvilBrno, 27. října 2015 - V rámci festivalu Moravia Music Fest se 14. listopadu v brněnském Sono centru uskuteční vystoupení populárního herce a zpěváka Vojty Dyka s B-SIDE BANDem. Společně vystoupí hned dvakrát a těmito koncerty se na více než rok dočasně rozloučí s publikem.

Vyhrajte vstupenky na unikátní festival šampaňského!

grand jour champagne brnoBrno, 19. října 2015 - Milovníci šampaňského a nevšedních gastronomických zážitků si už jistě do svých diářů poznamenali termín 4.–7. listopadu, který bude zasvěcen velkolepé přehlídce šampaňského Grand Jour de Champagne 2015.

Strana 4 z 24