Umístění: Soutěž Soutěž

Soutěž

Vyhrajte 8 vstupenek do Národního divadla Brno na představení Loupežníci!

Divadlo masky 350Brno, 17. října 2014 - Portál ListyJM.cz připravil pro své čtenáře ve spolupráci s Národním divadlem Brno soutěž! Tentokrát jsou ve hře lístky na listopadové představení. Vyhrát můžete vstupenky na činohru Loupežníci do Divadla Reduta. Představení Loupežníci se koná ve čtvrtek 6. 11. 2014 v 19 hodin.

Vyhrajte 10 lístků zdarma na Pálavské vinobraní!

palavske vinobrani 2014Mikulov, 22. srpna 2014 - Již přes šedesát let o druhém zářijovém víkendu zve Mikulov na třídenní Pálavské vinobraní, které vzdává hold vínu a místním vinařům. V Mikulově na vás bude čekat lahodný letošní burčák, regionální speciality i nejlepší vína z této podoblasti. Pozdravíte se s králem Václavem IV., uvidíte krojový průvod a zažijete koncerty populárních interpretů, například Lucie Bílé, Michala Hrůzy, kapely Divokej Bill či Support Lesbiens.

Vyhrajte 12 lístků zdarma na Brno Grand Prix Revival!

grand prix revival brnoBrno, 24. června 2014 - Toto v České republice ještě nebylo! Během Brno Grand Prix Revivalu, který se uskuteční ve dnech 5. a 6. července, na brněnském automotodromu zaburácí motory legendárních závodních speciálů. Diváci opět ucítí tu podivuhodnou směs pachů, hluku a nadšení spojených se zlatou érou motoristického sportu.

Vyhrajte 30 ročních předplatných časopisu Brno Business & Style či 20 knih!

brno-top-100-2013-soutez-o-casopisy-a-knihyBrno, 17. dubna 2014 - Redakce časopisu Brno Business & Style již podvanácté vyhlašuje první kolo ankety Brno TOP 100, ve které může široká veřejnost dát svůj hlas osobnostem, firmám a organizacím, které nejvíce ovlivňovaly dění v Brně. Každý hlasující přitom bude zařazen do slosování o třicet ročních předplatných časopisu Brno Business & Style a dvě desítky zajímavých knížek!

Soutěžte o lístky na Othella v Divadle Bolka Polívky!

soutez-divadlo bolka polivky 01-04-14Brno, 4. března 2014 - Zapojte se do soutěže o lístky na představení v brněnském Divadle Bolka Polívky. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o dvojici vstupenek na Shakespearovu tragédii Othello v Divadle Bolka Polívky. Soutěž probíhá do 25. března 2014 ZDE.

Soutěžte o lístky na Dámská hnízda v Divadle Bolka Polívky!

soutez-divadlo bolka polivky 19-03-14Brno, 19. února 2014 - Zapojte se do soutěže o lístky na představení v brněnském Divadle Bolka Polívky. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o dvojici vstupenek na divadelní improvizaci v podání Ester Kočičkové a Simony Babčákové, Dámská hnízda. Soutěž probíhá do 12. března 2014 ZDE.

Soutěžte o lístky na ryzí živý groove The Raw Bishops ve Staré Pekárně!

soutez-stara pekarna the raw bishops-29-03-14Brno, 14. února 2014 - Zapojte se do soutěže o lístky na ryzí slovensko-americký groove v živém provedení kapely The Raw Bishops v brněnské hudební kavárně Stará Pekárna (29. března). Stačí odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o 3 dvojice vstupenek na koncert.

Soutěžte o lístky na Points Quartet ve Staré Pekárně!

soutez stara pekarna-points quartet-18-03-14 bBrno, 14. února 2014 - Zapojte se do soutěže o lístky na Points Quartet v brněnské hudební kavárně Stará Pekárna (18. března 2014). Stačí odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o 3 dvojice vstupenek na koncert.

Strana 9 z 24