Umístění: Soutěž Soutěž

Soutěž

Vyhrajte vstupenky na představení Lordi v Divadle Bolka Polívky!

divadlo bolka polivky predstaveni lordi soutezBrno, 13. října 2015 – Přítmí, salonní atmosféra a neuvěřitelné kecy! Představení, které je nevhodné pro mládež do 18 let a puritánsky založené dámy po padesátce. Právě to slibuje inscenace Lordi v Divadle Bolka Polívky, ve které se představí herci Filip Rajmont, Martin Hofmann a Peter Serge Butko.

Vyhrajte 8 lístků na představení Králova řeč!

kralova rec narodni divadlo brnoBrno, 6. října 2015 - Portál ListyJM.cz připravil pro své čtenáře ve spolupráci s Národním divadlem Brno další soutěž! Tentokrát je ve hře rovných osm vstupenek na říjnové představení Králova řeč do Mahenova divadla.

Vyhrajte lístky do Divadla Bolka Polívky!

rekabaret r divadlo bolka polivky.2Brno, 29. září 2015 - Představení plné humoru, gagů, stand-upů,dobré zábavy, hudby a pohybu. Veselá podívaná, kde se na jednom jevišti potkávají umělci neznámí i známí, mladí i věkem protřelí, stejně jako mistři současní i budoucí. Právě tak bude vypadat představení RE-KABARET v Divadle Bolka Polívky, které se uskuteční 9. října.

Vyhrajte 8 vstupenek do Janáčkova divadla na Labutí jezero!

labuti jezeroBrno, 22. září 2015 - Portál ListyJM.cz připravil pro své čtenáře ve spolupráci s Národním divadlem Brno soutěž! Tentokrát jsou ve hře lístky na říjnové představení. Vyhrát můžete vstupenky na balet Labutí jezero do Janáčkova divadla.

Vyhrajte 14 vstupenek do Mendeliana na výstavu o genetice!

genetika dnaBrno, 15. září 2015 - Návštěvnické centrum Mendelianum v Brně nabízí atraktivní vhled do oblasti genetiky a molekulární biologie nejen studentům, ale i široké veřejnosti. Čtrnáct z vás se nyní do Mendeliana může podívat zcela zdarma!

Vyhrajte 10 vstupenek do Salonu vín České republiky

salon vin cr valticeBrno, 8. září 2015 - Po vzoru vyspělých vinařských zemí máme i u nás soutěž, která má za cíl vybrat sto nejlepších vín, zastupujících všechny naše vinařské regiony a vinné styly. Jsou to vína z Čech i z Moravy, bílá, červená i růžová, suchá i sladká, tichá i šumivá.

Vyhrajte 10 vstupenek na Pálavské vinobraní!

palavske vinobrani 2015 mikulovMikulov, 25. srpna 2015 - Již přes šedesát let o druhém zářijovém víkendu zve Mikulov na třídenní Pálavské vinobraní, které vzdává hold vínu a místním vinařům. Přijeďte ochutnat letošní burčák, regionální speciality i nejlepší vína z této podoblasti – a se vstupem zcela zdarma!

Vyhrajte 16 lístků do Moravského zemského muzea!

zeme vydava svedectvi moravske zemske muzeumBrno, 17. srpna 2015 - Země vydává válečná svědectví – právě takový je název výstavy v Dietrichsteinském paláci, která chce připomenout, že ještě 70 let po skončení 2. světové války se v okolí Brna nachází kosterní pozůstatky vojáků, kteří zahynuli v závěru války.

Strana 5 z 24