Umístění: Soutěž Soutěž

Soutěž

Vyhrajte 12 vstupenek zdarma na prohlídku zámku Lednice

statni zamek lednice foto krystof turekBrno/Lednice, 4. srpna 2015 - Plánujete v srpnu Lednicko-valtického areálu? Pokud ano, můžete se do jednoho ze zdejších architektonických skvostů podívat zcela zdarma! Portál ListyJM.cz pro vás připravil další z řady soutěží, tentokrát o rovných 12 volných vstupenek do státního zámku Lednice.

Vyhrajte 16 vstupenek na výstavu Budoucnost tradice

budoucnost tradiceBrno, 7. července 2015 - V Paláci šlechtičen Moravského zemského muzea právě probíhá výstava s názvem Budoucnost tradice. Ta představuje aktuální tvorbu pedagogů i studentů Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Vyhrajte 10 vstupenek na festival Boskovice 2015!

festival boskovice 2015 pro zidovskou ctvrtBoskovice, 23. června 2015 - O druhém červencovém víkendu se v Boskovicích odehraje festival Boskovice 2015 s podtitulem „pro židovskou čtvrť“. Přes dvacet let se město na začátku léta mění v kulturní oázu, do které se sjíždějí tisíce lidí. Právě místo konání má zásadní podíl na neopakovatelné atmosféře festivalu.

Vyhrajte 12 vstupenek na prohlídku zámku Lednice

statni zamek lednice foto krystof turekLednice, 19. června 2015 - Plánujete o prázdninách návštěvu Lednicko-valtického areálu? Pokud ano, můžete se do jednoho ze zdejších architektonických skvostů podívat zcela zdarma! Portál ListyJM.cz pro vás připravil další z řady soutěží, tentokrát o rovných 12 volných vstupenek do státního zámku Lednice.

Vyhrajte vstupenky zdarma na závěrečný koncert festivalu Ibérica

Iberica soutez listkyjpgBrno, 12. června 2015 - Dvanáctý ročník festivalu Ibérica mezi 30. červnem a 4. červencem přenese do srdce Evropy jedinečnou atmosféru jižního Španělska a Latinské Ameriky. Můžete se těšit na kulturní program na Staré radnici a bohatý gastronomický festival v jejím okolí.

Vyhrajte 8 vstupenek na komedii Hostina dravců v Mahenově divadle!

hostina dravcu mahenovo divadloBrno, 5. června 2015 - Portál ListyJM.cz připravil pro své čtenáře ve spolupráci s Národním divadlem Brno další soutěž! Tentokrát je ve hře 8 lístků zdarma na francouzskou černou komedii Hostina dravců v Mahenově divadle.

Vyhrajte volné vstupenky na Špilberk Food Festival!

soutez spilberk food festivalBrno, 22. května 2015 - Brněnský hrad Špilberk se první červnový víkend stane dějištěm významné gastronomické události. Ve dnech 5.-7. června se zde odehraje akce Špilberk Food Festival. Návštěvníky láká na pochoutky z osvědčených restaurací, ale i od nováčků.

Vyhrajte 6 lístků na komedii o husitech v Divadle Bolka Polívky

Divadlo-masky-2Brno, 21. dubna 2015 - Jan Hus dávno již upálen, do Čech se valí se hordy cizáckých nepřátel, kterým čelí jen hrstka našich. Na malém ostrohu tyčí se osamoceně nevelká tvrz hejtmana Arnošta. Právě tak bude vypadat představení s názvem TVRZ - komedie husitská, ve které se představí populární herci Milan Šteindler, Jiří Pecha či Petr Halberstadt. Chcete se na komedii podívat zdarma? Stačí odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o 6 vstupenek. Soutěžit můžete zde.

Strana 6 z 24