Umístění: Soutěž Soutěž

Soutěž

Soutěžte o lístky na koncert skupiny Bloom ve Staré Pekárně!

soutez stara pekarna-bloom-08-03-14Brno, 14. února 2014 - Zapojte se do soutěže o lístky na koncert slovenské skupiny Bloom v brněnské hudební kavárně Stará Pekárna (8. března 2014). Stačí odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o 3 dvojice vstupenek.

Soutěžte o 8 vstupenek pro dva na výstavu nejen pro děti a jejich rodiče - Dobrodružná Afrika očima cestovatelů

soutez-MZM-dobrodruzna afrika250Brno, 7. února 2014 - Zapojte se do soutěže o lístky do Moravského zemského muzea - Dětského muzea. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o 8 vstupenek pro dvě osoby na zajímavou interaktivní výstavu Dobrodružná Afrika očima cestovatelů.

Soutěžte o vstupenky na představení Národního divadla Brno - Nora a Veselka!

soutez NDB-nora veselka250Brno, 4. února 2014 - Portál iBrno.cz připravil pro své čtenáře ve spolupráci s Národním divadlem Brno soutěž! Tentokrát jsou ve hře lístky na dvě únorová představení. Vyhrát můžete vstupenky do Mahenova divadla na činohru Veselka a do Reduty na činohru Nora. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o čtyři dvojice vstupenek.

Soutěžte o vstupenky do Národního divadla v Brně na únorová představení

soutez-NDB-unor2014-250Brno, 29. ledna 2014 - Portál iBrno.cz připravil pro své čtenáře ve spolupráci s Národním divadlem Brno soutěž! Vyhrát můžete vstupenky na únorová představení - operu Prodaná nevěsta a balet Bajdéra v Janáčkově divadle a představení Kabaret Kafka v divadle Reduta.

Soutěžte o vstupenky do Národního divadla v Brně na Madama Butterfly!

Madama Butterfly250Brno, 29. ledna 2014 - Portál iBrno.cz připravil pro své čtenáře ve spolupráci s Národním divadlem Brno soutěž! Tentokrát jsou ve hře lístky na únorové představení - operu o lásce, zradě a smrti v exotickém Japonsku - MADAMA BUTTERFLY. Představení se koná v pátek 7. 2. 2014 v 19 hodin v Janáčkově divadle. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o dvě dvojice vstupenek.

Soutěžte o lístky na křest nového alba kapely Bezobratři v brněnské Staré Pekárně!

soutez-stara bezobratri-26-02-14Brno, 27. ledna 2014 - Zapojte se do soutěže o lístky na křest nového alba kapely Bezobratři v brněnské hudební kavárně Stará Pekárna! Stačí odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o 2 dvojice vstupenek.

Soutěžte o lístky na italský jazz v podání Romina Capitani Quarteta v Brně!

soutez-stara pekarna-romina capitani-25-02-14Brno, 27. ledna 2014 - Zapojte se do soutěže o lístky na italský jazz v brněnské hudební kavárně Stará Pekárna! Stačí odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o 3 dvojice vstupenek na Romina Capitani Quartet - top vocal jazz from Siena, Tuscany, Italy.

Soutěžte o lístky na Džezvicu - balkánskou hudbu ve Staré Pekárně!

soutez-stara pekarna-dzezvica-13-02-14Brno, 27. ledna 2014 - Zapojte se do soutěže o lístky na koncert v brněnské hudební kavárně Stará Pekárna. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o 3 dvojice vstupenek na balkánskou hudbu v podání mladé kapely Džezvica.

Strana 10 z 24