Umístění: Soutěž Soutěž

Soutěž

Vyhrajte 6 vstupenek na putování po vinných sklípcích v Nechorách!

nechory vinne sklepy soutezBrno, 26. října 2016 - Portál ListyJM.cz připravil pro své čtenáře ve spolupráci se Spolkem Nechorských vinařů soutěž! Tentokrát jsou ve hře vstupenky na listopadové otevřené sklepy. Akce K Nechorám do sklepa za mladým vínem se koná v sobotu 26. 11. 2016 od 10 do 19 hodin. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o tři dvojice vstupenek.

Vyhrajte 8 vstupenek do Mahenova divadla!

Jak jsem se ztratilBrno, 11. října 2016 - Portál ListyJM.cz připravil pro své čtenáře ve spolupráci s Národním divadlem Brno soutěž! Tentokrát jsou ve hře lístky na listopadové představení. Vyhrát můžete vstupenky na činohru Jak jsem se ztratil do Mahenova divadla. Nic není nemožné! Zvlášť, jste-li dítko školou povinné a ztratíte se tatínkovi ve městě plném shonu. A ke všemu na Štědrý den! Fantazie běží na plné obrátky a za každým rohem číhá neuvěřitelné dobrodružství.

Vyhrajte vstupenky na komedii Zabiják Joe v Divadle Bolka Polívky!

zabijak joe divadlo bolka polivkyBrno, 4. října 2016 - Tarantinovská komedie, která vás bude překvapovat od začátku do konce! Kultovní love story z pera jednoho z nejvýznamnějších současných amerických dramatiků Tracyho Lettse Zabiják Joe je černá komedie o jedné velmi svérázné rodince a ještě svéráznějším způsobu, jak zatočit s dluhy. V hlavních rolích se představí populární Marek Taclík, Ivana Jirešová, Igor Chmela, Ivan Lupták a Anna Fialová.

Vyhrajte 8 lístků na operu Nabucco v Janáčkově divadle!

nabucco janackovo divadloBrno, 13. září 2016 - Portál ListyJM.cz připravil pro své čtenáře ve spolupráci s Národním divadlem Brno další soutěž! Tentokrát jsou ve hře lístky na říjnové představení. Vyhrát můžete vstupenky na operu Nabucco do Janáčkova divadla. Krásné sbory, sugestivní hudební zpracování, nádherná výprava. Vášnivé hudební dílo pojednávající o osvobození Židů z babylonského zajetí. Právě tak by se dal ve zkratce charakterizovat děj světoznámé opery.

Soutěžte o 7 rodinných vstupenek do VIDA! science centra!

vida science centre brnoBrno, 6. září 2016 - Odpálit si vodíkovou raketu, stát se hvězdou zpravodajství o počasí, zmrazit vlastní stín, zažít zemětřesení, rozpoutat tornádo nebo přijít na kloub záhadě Bermudského trojúhelníku, to vše můžete zažít v zábavním vědeckém parku VIDA! A nyní se do něj můžete podívat zdarma i s celou rodinou.

Hlasujte v anketě Brno TOP 100 a vyhrajte některou z 20 knížek!

brno top 100 logoBrno, 11. srpna 2016 - Kdo podle vás patří mezi nejvýznamnější hybatele brněnského dění? Kdo si zaslouží váš respekt a uznání? Které populární osobnosti, důležité firmy a vlivné organizace jsou vám nejsympatičtější? Na tyto otázky i letos odpoví anketa Brno TOP 100, jejíž čtrnáctý ročník je v plném proudu! Zapojte se do konce srpna do hlasování a vyhrajte jednu z dvaceti zajímavých knížek!

Vyhrajte 4 vstupenky na výstavu To nejkrásnější z neolitu

kostlivec kostra vykopavky langobardi kyjov foto krystof turekBrno, 9. května 2016 - Neuvěřitelná tvarová rozmanitost keramiky, malovaná výzdoba, řada evropsky proslulých unikátů, z nichž nejznámější je světoznámá plastika ženy „Venuše“ z Hlubokých Mašůvek. I to dělá z kultury s moravskou malovanou keramikou vrcholné období mladší doby kamenné. To vše můžete vidět na výstavě To nejkrásnější z neolitu v Paláci šlechtičen v Brně.

Vyhrajte vstupenky na Mínus dva v Divadle Bolka Polívky

divadlo maska komedie tragedieBrno, 27. dubna 2016 - Milan Lasica, Bolek Polívka, Jitka Čvančarová a Martin Hofmann. To jsou protagonisté hry Mínus dva, na kterou se můžete podívat zcela zdarma. Krásný lidský příběh dvou mužů, kteří utíkají z nemocnice, aby se setkali se životem, který nepoznali. Dva pacienti se rozhodnou strávit čas svého života jinak než poleháváním v nemocnici. Odhodlají se k dobrodružnému útěku a potkávají se s celou řadou lidských příběhů.

Strana 2 z 24