Ocean48

Aktualizováno: Friday, 26. May 10:38

Umístění: Jižní Morava Tipy na výlet

Šiklův mlýn se rozloučí s létem nadupaným programem pro celou rodinu

western divoky zapadBrno, 30. srpna 2016 - Přírodní zábavní park na Vysočině se rozloučí s letní sezónou tradiční akcí Zlatý Šiklák 2016. Ta se odehraje už v sobotu 3. září. Návštěvníci se mohou těšit na speciální divadelní show – parodii na Oscarové ceny v podání herců ze Šiklova mlýna. Program startuje již v 10 hodin dopoledne. A bavit se budou dospělí i děti.

Na Divoký západ do Šiklova mlýna s celou rodinou

western divoky zapadBrno, 16. srpna 2016 - V sobotu 20. srpna se uskuteční již tradiční rodinná akce ve westernovém městečku v Šiklově mlýně. Akce "Rodinné pasy na divokém západě" je připravena nejen pro rodiny s dětmi do 18 let, které jsou již v projektu zapojeny ale také pro rodiny, které se zde do projektu chtějí zapojit. Pro držitele Rodinného pasu bude zvýhodněné vstupné s 50% slevou. Lákavý program doprovodí dětské vystoupení Mimoňů, Transformers a koncert Bohuše Matuše.

Kam vyrazit o víkendu 20. a 21. srpna?

KamBrno, 16. srpna 2016 - Třetí srpnový víkend na Cyklostezce Brno Vídeň ožije hodovým veselím ve Vranovicích. V Brně na Masarykově okruhu se koná Mistrovství světa silničních motocyklů Grand Prix, na Špilberku hudební Open Air. Cyklovýlet lze spojit s výjižďkou na lodi nebo plachtěním na Nových Mlýnech, či zámecké Dyji.

Kam vyrazit o víkendu 13. a 14. srpna?

KamBrno, 10. srpna 2016 - Druhý srpnový víkend ožije hodovým veselím. Krojovaní stárci převezmou vládu v Blučině, Hevlíně, Novosedlech i Žabčicích. Brno budou od pátku do neděle obléhat Švédi. Rybolovu se budou věnovat nadšenci v Hevlíně, rachot motorů osloví příznivce demoličních závodů v Přibicích.

Mikulovské pivobraní zve na dobré pivo i muziku

pivo pullitr mikulovske pivobraniMikulov, 8. sprna 2016 - Druhý srpnový víkend bude v Mikulově již tradičně patřit oslavě dobrého piva. Letošní VI. ročník festivalu Mikulovského pivobraní bude kombinací pivního jarmarku s ochutnávkami a odpoledními rockovými koncerty s hvězdami domácí i slovenské hudební scény.

Vydejte se historickým motorákem za permoníky

Uzkokolejka-zbysov-muzeum-prumyslovych-zeleznicBrno, 5. srpna 2016 - České dráhy i v letošním roce pokračují s nabídkou tematických jízd do Muzea průmyslových železnic. Jejich součástí je jízda parní lokomotivou po úzkorozchodné trati, návštěva Stálé expozice hornické obce Zastávka v Dělnickém domě, Muzea hornictví a energetiky na oslavanském zámku, ale i dalších muzeí a zajímavostí, třeba bývalé těžní věže dolu Kukla.

Kam vyrazit o víkendu 23. a 24. července?

KamBrno, 21. července 2016 - Nadcházející víkend bude na jižní Moravě velmi bohatý na příležitosti vyrazit někam za zábavou. Třeba za folklórem na Anenské hody do Pasohlávek, na turnaj v malé kopané Copa de Židle spojený s letní nocí, nebo na demoliční závody autokrosových speciálů do Přibic. Víkend odstartuje už páteční námořnická Oldies party na koupališti v Žabčicích.

Kam o víkendu 16. a 17. července?

KamBrno, 13. července 2016 - Máme pro vás pravidelnou várku tipů na výlety o blížícím se víkendu.

Strana 2 z 43

Inzerce