Umístění: Jižní Morava Tipy na výlet Jste pronajímatelé chaty a chalupy? Tady je perfektní řešení jak přijímat rezervace i když spíte

Jste pronajímatelé chaty a chalupy? Tady je perfektní řešení jak přijímat rezervace i když spíte

Na základě našich zkušeností víme, že 1/3 hostů si rezervuje chalupu pro svou dovolenou v době od 20 hodiny večerní do 7 hodiny ranní. V této době už ale většinou nechtějí majitele kontaktovat ze zdvořilostních důvodů telefonicky a informovat se na volné termíny ubytování. Nabídněte jim pohodlí a možnost si pobyt rezervovat on-line kdykoliv a velmi spolehlivě. S rezervačním systémem REZERVACE CHALUP vyvinutým přímo pro pronajímatele chat a chalup je to velmi snadné.

rezervace chalup250

 

Tento rezervační systém vám ušetří spoustu času a starostí s evidencí a správou rezervací, ale přitom neztratíte o ničem přehled. Navíc dokáže automaticky hostům odesílat podklady k platbě pobytu a další potřebné informace.

Neplatíte žádné provize z uskutečněných rezervací a ani nejste omezeni počtem rezervací.
Rezervační systém REZERVACE CHALUP si jednoduše vložíte do webových stránek vaší chalupy, nastavíte pravidla pronájmu, případně objednávky doplňkových služeb, které na chalupě nabízíte a můžete naplno začít přijímat rezervace od vašich hostů i když třeba zrovna spíte.

rezervace chalup1

Systém REZERVACE CHALUP neznamená jen rezervační systém pro rezervace od Vašich hostů, ale i recepční systém pro přehled o rezervacích a databázi hostů. Navíc funguje jako účetní systém, který pokryje potřeby pronajímatelů chat a chalup (doklady o uhrazených zálohách, faktury, storno poplatky, vratné kauce apod.).
K vaší práci stačí jen tento systém, v něm máte vše přehledně uloženo.

rezervace chalup2

Vyzkoušejte si rezervační systém na 30 dní ZDARMA a mějte náskok před konkurencí.

Najdete nás i na Facebooku.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci