Umístění: Jižní Morava Tipy na výlet Aqualand Moravia otevře letní sezonu hudebním festivalem v plavkách

Aqualand Moravia otevře letní sezonu hudebním festivalem v plavkách

aqualand moravia pasohlavkyPasohlávky, 23. června 2015 – Pasohlávecký akvapark Aqualand Moravia odstartuje 27. června unikátním hudebním festivalem Aqualand Vinium FEST 2015 novou letní sezonu. Za hudební účasti Bena Cristovao, kapely O5 a Radeček nebo Lake Malawi zpřístupní venkovní areál veřejnosti.

 

Od 9 do 19 hodin tak budou moci návštěvníci při plavání a ježdění na tobogánech poslouchat kapely, sledovat představení brazilského bojové umění nebo se potkat s finalistkami České Miss 2015.

První ročník Aqualand Vinium Festu, festivalu v plavkách, přivítá letní prázdniny opravdu stylově. Od 9. hodiny ranní, kdy proběhne slavnostní otevření areálu, se budou prostorami akvaparku linout známé songy populárních zpěváků a kapel, stejně jako vůně připravovaných domácích pokrmů. Samotný festival odstartuje v 10.30 a potrvá až do 19 hodin.

Cílem Aqualand Vinium Festu je propojit koncept tradičního hudebního festivalu s netradičním prostředím akvaparku. "Uchopení aquafestu bude korunováno neotřelým výhledem na Mušovská jezera a nádhernou Pálavu," přibližuje Petr Pavlacký, ředitel Aqualandu Moravia.

Návštěvníci zaznamenají v den openingu novinky také v samotném areálu akvaparku. V sobotu si tak budou moci vyzkoušet třeba nové vlnobití. "V rámci oblíbené atrakce vlnobití jsme nově přidali také plážové a bouřkové vlny, což ocení děti i všichni lidé, kteří mají rádi trošku zdravého adrenalinu," láká Pavlacký s tím, že po celý festivalový den budou v areálu probíhat také soutěže a animační programy a cvičení pro děti i dospělé. zmrzlinami a ledovými tříštěmi.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci