Umístění: Jižní Morava Tipy na výlet Noční hororová akce v zábavním parku Permonium

Noční hororová akce v zábavním parku Permonium

lebka horor permonium oslavanyOslavany, 22. srpna 2014 - Permonium - zábavní park s příběhem nejen pro děti v Oslavanech u Brna pořádá pro všechny své příznivce i nové návštěvníky Top akci sezóny STRACH V PERMONIU. Stále více oblíbená noční interaktivní hra Magic Permon se  tentokrát odehrává za přítomnosti oživlých  přízraků z hororových filmů, s nimiž budou návštěvníci bojovat o získání indicie. Akce  se koná v sobotu 23. srpna od 21:00 – 02:00 hodin za každého počasí.

Při interaktivní hře Magic Permon návštěvníci procházejí nástrahami oslavanských permonů, kteří jim kladou do cesty různé překážky. Principem hry je splnění 10 různých úkolů – vědomostních, znalostních, fyzických, adrenalinových, to vše v naprosté tmě. Povoleno je pouze jedno svítidlo na tým. V závěru této hry dochází v bývalé těžní věži KUKLA k virtuálnímu setkání s permonem. Všichni úspěšní hráči obdrží unikátní odměnu, kterou nikde jinde nelze získat.

Pro nejbystřejší, nejrychlejší a nejodvážnější týmy čeká navíc při vyhlášení výsledků další odměna.
 
Novinkou letošního roku je možnost ubytování v tematicky zařízené ubytovně s názvem KOHAUZING za zvýhodněnou cenu 100,- Kč/os.

Permonium, zábavní park s příběhem nejen pro děti, leží jen 30 km západně od Brna. Bezplatné parkování je zajištěno na dostatečně velkém parkovišti v bezprostřední blízkosti vstupu do parku. Aktivní návštěvníci zde mohou prožít den plný pohody, zábavy a poučení. Díky bezbariérovému přístupu do těžní věže s proskleným panoramatickým výtahem je Permonium místem k výletu i pro handicapované návštěvníky.

Rezervace týmů probíhá do soboty 23.8.2014 do 12:00 hod. na telefonním čísle + 420 606 066 031, permonium@st-os.cz, permonium.cz.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci