Umístění: Jižní Morava Tipy na výlet Žebříček turistické popularity v Jihomoravském kraji vede Apollónův chrám

Žebříček turistické popularity v Jihomoravském kraji vede Apollónův chrám

Lednice, 12. srpna 2020 – Lednicko-valtický areál je perlou jižní Moravy a je považován za nejrozsáhlejší komponovanou krajinu v Evropě. Zahrnuje množství kulturních a přírodních památek a je od roku 1996 na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Podle aktuálních výsledků letní akce na podporu cestovního ruchu „Spolu po magentové“, kterou připravil T-Mobile společně s agenturou CzechTourism, je Apollónův chrám zatím jedničkou mezi lokalitami v Jihomoravském kraji, kde si zákazníci T-Mobile mohou aktivovat neomezená data na 24 hodin zdarma. Právě podle počtu aktivací za první měsíc prázdnin byla popularita turistických zajímavostí změřena.

turista trek mapa

 

Zákazníci společnosti T-Mobile si při svých výletech po Jihomoravském kraji aktivovali nejvíce neomezených datových balíčků na 24 hodin také ve skanzenu ve Strážnici či v kempu na Vranovské pláži.

„Na prvních místech v žebříčku se objevily známé i méně známé destinace. Spousta krásných míst ale na objevení stále čeká a doufáme, že naše akce pomůže, aby je čeští turisté našli. Třeba nedaleko Valtic téměř na hranicích s Rakouskem se nachází Muzeum železné opony, které velmi poutavě přibližuje, jak vypadala situace na státní hranici od 50. let až do sametové revoluce,“ prozrazuje tip na výlet Juraj Bóna, výkonný ředitel T-Mobile pro Českou republiku.

TOP 10 lokalit v Jihomoravském kraji podle počtu aktivovaných datových balíčků

  1. Vyhlídková terasa Apollónův chrám
  2. Skanzen Strážnice – Muzeum vesnice jihovýchodní Moravy
  3. Kemp Vranovská pláž
  4. Piknik Box Brno
  5. Turistické informační centrum Lednice
  6. DinoPark Vyškov – výlet pro celou rodinu
  7. Klášter Rosa coeli v Dolních Kounicích
  8. Památník Mohyla míru
  9. Bobová dráha Kadlcův mlýn v brněnském Mariánském údolí
  10. Turistické informační centrum Valtice

Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci