Umístění: Společnost Zájmová sdružení Vznikající tenisová akademie v Břeclavi nabírá mladé nadšence

Vznikající tenisová akademie v Břeclavi nabírá mladé nadšence

tenis-deti250Břeclav, 16.května. 2012 - Tenis v Břeclavi zdolává další metu, což je dalším důsledkem efektivního propojení dvou místních klubů. Jedinečná příležitost se tentokrát naskýtá mladým tenistům.


Téměř do roka a do dne od založení TC BORS Břeclav se malí tenisoví nadšenci mohou přihlásit do nově vznikající tenisové akademie. Náborová akce proběhne v tenisovém areálu BORS CLUB Břeclav 25. května.

Mladí talentovaní tenisté Břeclavska mají už nyní ve srovnání s minulostí více důvodů k radosti. Největším přínosem je bezesporu letošní získání licence pro pořádání turnaje kategorie B pro mladší žáky, takže se domácí naděje budou moci potkat s největší konkurencí.

Tenisová akademie s sebou přináší další ulehčení v přístupu do vyšších pater tenisu. „Dětem od pěti let bude k dispozici školička. Krom toho budeme zajišťovat v rámci akademie celoročně přípravu s profesionálními trenéry a v neposlední řadě budou moci talentovaní tenisté využívat široké nabídky sportovně – relaxačního centra BORS Clubu, včetně rehabilitace,“ popsal funkci břeclavské tenisové akademie Luděk Mikulecký, prezident TC BORS Břeclav a iniciátor celé akce.
 
Tenistům v Břeclavi se ale otevírají i další perspektivy. Ve fázi příprav je zejména uskutečnění vize Sportovního tenisového střediska zastřešeného Českým tenisovým svazem. „Chceme opravdu velkým talentům otevřít svět profesionálního tenisu, proto připravujeme individuální plány šité na míru těm nejlepším dětem ve věku do od 6 do 15 let, a to pod vedením nejzkušenějších trenérů. To vše za podpory Českého tenisového svazu,“ načrtl budoucí plány TC BORS Břeclav Luděk Mikulecký.

Pokud vše vyústí v zdárný konec, Břeclav by se postupem doby měla stát jedním z hlavních center mládežnického tenisu na území Moravy.

red, foto: ilustrační

V Břeclavi vzniká tenisová akademie a nabírá mladé nadšence

 

Vznikající tenisová akademie v Břeclavi nabírá mladé nadšence

Břeclav, 16.května. 2012 - Tenis v Břeclavi zdolává další metu, což je dalším důsledkem efektivního propojení dvou místních klubů. Jedinečná příležitost se tentokrát naskýtá mladým tenistům.

 

Téměř do roka a do dne od založení TC BORS Břeclav se malí tenisoví nadšenci mohou přihlásit do nově vznikající tenisové akademie. Náborová akce proběhne v tenisovém areálu BORS CLUB Břeclav 25. května.

 

Mladí talentovaní tenisté Břeclavska mají už nyní ve srovnání s minulostí více důvodů k radosti. Největším přínosem je bezesporu letošní získání licence pro pořádání turnaje kategorie B pro mladší žáky, takže se domácí naděje budou moci potkat s největší konkurencí.

 

Tenisová akademie s sebou přináší další ulehčení v přístupu do vyšších pater tenisu. „Dětem od pěti let bude k dispozici školička. Krom toho budeme zajišťovat v rámci akademie celoročně přípravu s profesionálními trenéry a v neposlední řadě budou moci talentovaní tenisté využívat široké nabídky sportovně – relaxačního centra BORS Clubu, včetně rehabilitace,“ popsal funkci břeclavské tenisové akademie Luděk Mikulecký, prezident TC BORS Břeclav a iniciátor celé akce.

 

Tenistům v Břeclavi se ale otevírají i další perspektivy. Ve fázi příprav je zejména uskutečnění vize Sportovního tenisového střediska zastřešeného Českým tenisovým svazem. „Chceme opravdu velkým talentům otevřít svět profesionálního tenisu, proto připravujeme individuální plány šité na míru těm nejlepším dětem ve věku do od 6 do 15 let, a to pod vedením nejzkušenějších trenérů. To vše za podpory Českého tenisového svazu,“ načrtl budoucí plány TC BORS Břeclav Luděk Mikulecký.

 

Pokud vše vyústí v zdárný konec, Břeclav by se postupem doby měla stát jedním z hlavních center mládežnického tenisu na území Moravy.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci