Umístění: Jižní Morava Ekonomika Vyškovské trhy startují, nabídnou zeleninu, sýry i sazenice

Vyškovské trhy startují, nabídnou zeleninu, sýry i sazenice

Vyškov, 7. března 2023 – Zelenina, sýry či sazenice. Vyškovské trhy zahájily sezonu Vyškovské trhy, které budou plnit Masarykovo náměstí už jedenáctým rokem, odstartovaly první březnový den. Konat se budou opět ve dvoutýdenních intervalech až do listopadu. Následujícím termínem je tak 15. březen. Prodej je plánovaný vždy v lichém týdnu, v čase od osmi ráno do pěti hodin odpoledne.

zelenina vyskovske trhy venkovni

 

Loňský rok proběhl už bez jakýchkoliv omezujících opatření. A potvrdil, že středeční Vyškovské trhy zůstaly pro nakupující i prodejce atraktivní. Model jednou za čtrnáct dní se osvědčil.

Trhovci znovu nabízejí sortiment pro všednodenní nákup, rozhodovat bude sezonní nabídka. Město s každým prodejcem sepisuje na základě elektronické přihlášky smlouvu, sortiment v ní uvedený musí dodržet. Organizátoři trhu proto uvítají další drobné výrobce a pěstitele, kteří by chtěli své produkty prezentovat. Pořadatelé trhů vnímají jejich případné podnět a chtějí, aby trhy byly kvalitní a nabídka rozmanitá.

Zájemci si znovu nakoupí uzeniny, ovčí, kravské i kozí sýry, koláče, koření, ovoce a zeleninu, ořechy, ovocné víno nebo třeba zahrádkářské sazenice i potřeby, květiny a bylinky, výrobky z minerálů, dřevěné či proutěné zboží.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci