Umístění: Kultura Hudba a koncerty Čankišou na Flédě pokřtí nového Faÿta

Čankišou na Flédě pokřtí nového Faÿta

Brno, 4. října 2011 - Brněnská kapela Čankišou, která se svým hutným etno-rockovým zvukem pravidelně dostává do varu publikum kdekoliv po světě, pokřtí ve středu dvanáctého října na Flédě svoji čerstvou novinku pojmenovanou Faÿt. Desku uvedou do světa tři krásné sudičky z Divadla MALÉhRY.

Cankisou

 

Špičková kapela české etno scény vydala po dlouhých třech letech v polovině září svoji pátou desku, která se jmenuje Faÿt a první recenze se o ní vyjadřují více než pochvalně. Muzikanti se na ní vrátili ke svým rockovým kořenům a tak písně jednonohého lidu Čanki trochu přitvrdily.

Brněnské křty Čankišou v klubu Fléda byly již v předchozích letech velkou koncertní událostí a nejinak tomu bude i letos. Celý večer se ponese v duchu, který navozuje už obal desky Faÿt, jehož autorem je grafik a muzikant René Senko.

V téměř zapomenuté atmosféře polosvěta z dávných let okusíte v absintovém baru štíplavou chuť kdysi zakázaného... Principal Jurage von Prasetaun vás se svou freakshow provedou celým večerem... Vaši mysl a zrak budou hýčkat vizuální kouzelníci Moire VJs... Až konečně KMOTR uvede novou desku Faÿt do záře reflektorů Flédy.

Vstupenky na křest desky Faÿt, který se uskuteční ve středu 12. 10. na Flédě v Brně, jsou k dostání v obvyklých předprodejích v ceně 170,-, přes službu SMSticket za 179,- a na místě pak za 199,-. Začátek koncertu je ve 20 hodin, absintový bar bude otevřen již od 19 hodin.

(red)


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci