Umístění: Hlavní stránka

Silnice na jižní Moravě jsou sjízdné se zvýšenou opatrností (15. ledna)

silnice-sjizdna-les-opar_250Brno, 15. ledna 2012 (MEDIAFAX) - Silnice v Jihomoravském kraji jsou v neděli většinou sjízdné jen se zvýšenou opatrností. Podle silničářů komplikuje dopravu mlha, sněhové přeháňky i náledí.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (15. ledna)

dopravni_zacpa_dest1Brno, 15. ledna 2012 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Michal Hašek se stal lídrem jihomoravské ČSSD pro krajské volby 2012

Hasek-04-KTBrno, 14. ledna 2012 (MEDIAFAX) - Hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek se stal v sobotu lídrem jihomoravské ČSSD pro letošní krajské volby. Řekl to agentuře Mediafax.

Na jižní Moravě fouká silný vítr a místy může namrzat dálnice D1 (14. ledna)

snih-ujety1_250Brno, 14. ledna 2012 (MEDIAFAX) - Silnice v Jihomoravském kraji jsou v sobotu na většině území sjízdné bez problémů nebo se zvýšenou opatrností. Silničáři ale varují před silným větrem a námrazou, která se může vyskytnout na několika místech dálnice D1.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (14. ledna)

Dopravni-zacpa-2Brno, 14. ledna 2012 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Muž, který ubil v Němčičkách matku k smrti, spáchal sebevraždu

pest250Němčičky, 13. ledna 2012 (MEDIAFAX) - Čtyřiapadesátiletý muž, který loni ubil v Němčičkách na Břeclavsku matku na smrt a ve středu se v Brně nedostavil k soudu, spáchal sebevraždu. O úmrtí informovala břeclavská policejní mluvčí Kamila Haraštová.

Do Znojma se ve filmu Labyrint vrací Lucie Vondráčková

Labyrint-film250Znojmo, 13. ledna 2012 - Nový český film Labyrint s Lucií Vondráčkovou v hlavní roli se natáčel ve znojemských katakombách. Herci a tvůrci strávili ve Znojmě a jeho podzemí téměř dva týdny, zažili extrémně náročné natáčení ve zdejším labyrintu chodeb a nyní se s filmem Labyrint vrací na místo činu.  

Ráj permoníků spojí poznávání se zábavou a adrenalinovými aktivitami

Oslavany-Kukla250Oslavany, 13. ledna 2012 - Kdo zná „permonickou“ cyklostezku na Brněnsku, nebude se asi divit názvu nového zábavního parku, který vzniká v areálu kolem těžní věže někdejšího dolu Kukla v Oslavanech.

Brno: Hejtmani jednali s ministrem pro místní rozvoj o čerpání evropských fondů

asociace_kraju-brno250Brno, 13. ledna 2012 (MEDIAFAX) - Čerpání evropských fondů bylo předmětem jednání Rady Asociace krajů České republiky, která se v pátek v Brně sešla s ministrem pro místní rozvoj Kamilem Jankovským (VV). Chceme, aby Česká republika nepřišla o desítky miliard korun, sdělil šéf Asociace krajů ČR Michal Hašek (ČSSD).

Hejtmani v Brně jednali s kardinálem Dukou a arcibiskupem Graubnerem

arcibiskupove-hejtman250Brno, 13. ledna 2012 (MEDIAFAX) - Majetkové vyrovnání s církvemi a další témata byla v pátek v Brně předmětem jednání Asociace krajů České republiky s kardinálem Dominikem Dukou a olomouckým arcibiskupem Janem Graubnerem. Restituce se především dotkne Lesů České republiky.

Strana 581 z 639