Umístění: Hlavní stránka

Ve Velkých Pavlovicích se propadla silnice, do kráteru sjelo auto

auto-kolo-blato250Velké Pavlovice, 9. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Ve Velkých Pavlovicích na Břeclavsku se ve čtvrtek večer propadla silnice, kterou podemlela voda. Do otvoru v Horní ulici pak sjelo osobní auto," řekl v pátek operační důstojník jihomoravských záchranářů.

V Břeclavi se otevírá šestý Senior point v Jihomoravském kraji

seniori-PC250Břeclav, 9. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Šestý Senior point v Jihomoravském kraji zahájí v pátek provoz v Břeclavi. Informovala o tom informovala Eliška Windová z břeclavské radnice.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (9. prosince)

dopravni-uzavirkaBrno, 9. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Hodonín a slovenská Handlová společně za lepším životním prostředím

kapradi250Hodonín, 8. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Hodonín přijal od slovenské Handlové žádost o pomoc při zajištění zahraničního partnera v projektu operačního programu s názvem Živý les pro budoucí generace. Sdělila to mluvčí hodonínské zoo Bohuny Mikulicová.

Tři ženy se v hospodě v Měníně na Brněnsku porvaly o jednoho muže

zeny-rvacka250Měnín, 8. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Tři ženy se porvaly ve čtvrtek odpoledne v hospodě v Měníně na Brněnsku o jednoho muže. Sdělil to policejní mluvčí Bohumil Malášek s tím, že pětačtyřicetiletá žena v rozvodovém řízení napadla ve výčepu o čtrnáct let mladší servírku, která se stala novou přítelkyní jejího manžela.

Železniční neštěstí z roku 1953 bude v Šakvicích připomínat pamětní deska

vlak-parni-cb-nehoda250Šakvice, 8. prosince 2011 - V úterý 13. prosince v 9:45 hodin bude na nádraží v Šakvicích bude odhalena pamětní deska připomínající tragédii, k níž došlo 24. prosince.1953 v Šakvicích. Při tomto druhém největším železničním neštěstí na našem území bylo zmařeno 106 lidských životů.

Brněnské Městské divadlo chystá premiéru komedie Zkrocení zlé ženy

zkroceni_zle_zeny-mdb250Brno, 8. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Městské divadlo v Brně uvede na své Činoherní scéně v sobotu 17. prosince premiéru Shakespearovy komedie Zkrocení zlé ženy. Ústřední pár Kateřiny a Petruccia ztvární Radka Coufalová a Martin Havelka.

Zloděj na Vyškovsku v noci ukradl z lokomotivy kolem 2000 litrů nafty

lokomotiva-diesel2-noc-kradez_nafty250Nesovice, 8. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Škodu 70 tisíc korun způsobil neznámý zloděj, který v Nesovicích na Vyškovsku ukradl z lokomotivy naftu. Ve čtvrtek o tom informovala vyškovská policejní mluvčí Alice Navrátilová.

V Drnovicích na Vyškovsku hořel rodinný dům

hasici-auta250Drnovice, 8. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Hasiči likvidovali ve čtvrtek dopoledne požár rodinného domu v Drnovicích na Vyškovsku. Informoval o tom operační důstojník hasičů.

Nový úsek cyklostezky propojil Hodonín a Dolní Bojanovice

cyklistka3Hodonín, 8. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Téměř 9,5 milionu korun činily náklady na vytvoření skoro dvoukilometrového úseku, který spojil cyklostezku mezi Hodonínem a Dolními Bojanovicemi. Ve čtvrtek to řekla Lucie Švecová z hodonínské radnice.

Strana 586 z 608