Umístění: Hlavní stránka

Komunikace v Jihomoravském kraji jsou sjízdné (30. prosince)

Tatrovky-a-posyp-KT-20Brno, 30. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Dálnice a silnice v Jihomoravském kraji jsou v pátek ráno bez omezení sjízdné. Uvedl to dispečer silničářů. Žádné komplikace by řidiče neměly potkat ani na ostatních komunikacích v kraji. Teploty se pohybují od minus jednoho do tří stupňů Celsia. Na celém území fouká slabý vítr.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (30. prosince)

Jizda-v-noci-tachometrBrno, 30. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Po požáru v bytě v Břeclavi skončil jeden člověk v péči zdravotníků

Hasici-vozidla-a-lidi-3Břeclav, 29. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Hasiči likvidovali ve středu večer požár v bytě v Břeclavi, kde hořela postel. Jeden člověk skončil v péči zdravotníků, informoval operační důstojník hasičů.

Policisté ve Vyškově pronásledovali opilého motoristu se zákazem řízení

policie-zastaveni_auta-250Vyškov, 29. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Až tříleté vězení hrozí čtyřiadvacetiletému muži, který ve Vyškově nechtěl zastavit policejní hlídce a ujížděl pryč. Řidič byl pod vlivem alkoholu a měl zákaz řízení, sdělila ve čtvrtek vyškovská policejní mluvčí Alice Navrátilová.

Na Blanensku mrholí a místy se objevuje mlha (29. prosince)

silnice_snih2Brno, 29. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Pozemní komunikace v Jihomoravském kraji jsou ve čtvrtek ráno sjízdné. Uvedl to dispečer silničářů.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (29. prosince)

Bagr-vykop-KTBrno, 29. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Při srážce dvou vozidel se u Snovídek zranilo pět lidí

Zachranky-zraneni-5Snovídky, 28. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Pět zranění si vyžádala dopravní nehoda, která se stala ve středu odpoledne u Snovídek na Vyškovsku. Příčinou nehody byla kluzká vozovka, na níž byla skvrna od neznámé látky, řekl mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Haid.

Zloděj ukradl ve Vyškově z nákladního auta téměř 500 litrů nafty

Benzin-tachometrVyškov, 28. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Skoro 500 litrů nafty ukradl z nákladního vozidla ve Vyškově neznámý pachatel. Způsobil škodu přes 17 tisíc korun, informovala ve středu vyškovská policejní mluvčí Alice Navrátilová.

Břeclavská radnice dá příští rok více peněz na kulturu a sport

penze2Břeclav, 28. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Až třikrát více peněz než v roce 2011 rozdělí po Novém roce břeclavská radnice mezi žadatele o dotace z oblasti kultury a sportu. Z letošního milionu pro oblast sportu a kultury se pro příští rok stanou tři miliony korun, řekla ve středu Eliška Windová z břeclavské radnice.

JazzFest Znojmo 2012 přinese pořádnou porci žhavé hudby!

jazzfest-znojmo-2012Znojmo, 30. prosince 2011 - Již popáté se ve dnech 18. – 22. ledna v druhém největším jihomoravském městě uskuteční pětidenní hudební maratón Jazz Fest Znojmo. A popáté budou mít všichni jeho návštěvníci i možnost vychutnat si hudbu v podání špičkových interpretů společně se sklenkou výtečného vína v ruce!

Strana 588 z 629