Umístění: Hlavní stránka

Hokejová Tipsport extraliga, 29. kolo: pondělní výsledek a tabulka

Hokejisti-pri-hre-2Praha, 5. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Výsledek pondělní dohrávky 29. kola Tipsport extraligy ledního hokeje a aktuální tabulka soutěže: Pražská Slavia porazila doma Mladou Boleslav 4:3, když rozhodující gól vstřelil v 53. minutě zkušený útočník Jan Alinč.

Zloděj na Brněnsku ukradl ze dvou obchodů cigarety za více než 50 tisíc korun

cigarety2-250Prace, 6. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Policie hledá neznámého pachatele, který v obci Prace na Brněnsku vykradl dva obchody. Z obou ukradl cigarety za více než 50 tisíc korun, řekl brněnský policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Auto srazilo v Boskovicích sedmiletou dívku

nehoda-prechod250Boskovice, 6. prosince 2011 (MEDIAFAX) - V Boskovicích na Blanensku srazila řidička osobního automobilu na přechodu pro chodce sedmiletou dívku. Školačka se lehce zranila, informovala v úterý blanenská policejní mluvčí Iva Šebková.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (6. prosince)

dopravni-uzavirka1Brno, 6. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Extraliga volejbalistů (15. kolo): pondělní výsledek

Vol_sitPříbram, 5. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Volejbalisté Benátek nad Jizerou vyhráli v pondělním zápase 15. extraligového kola na palubovce Příbrami 3:0 na sety a jsou sedmí.

Vlak na Brněnsku usmrtil muže vedoucího přes přejezd bicykl

Vlak3Vranovice, 5. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Smrtelná nehoda se stala v pondělí hodinu po poledni ve Vranovicích na Brněnsku, kde se na železničním přejezdu se závorami střetl vlak jedoucí z Olomouce do Brna s člověkem vedoucím kolo. Událost potvrdil mluvčí Drážní inspekce ČR Martin Drápal.

Hejtman Michal Hašek předal ceny Sdružení českých spotřebitelů

hejtman-sdruzeni_spotrebitelu02-250Brno, 5. prosince 2011 - Hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek předal v pondělí dne 5. prosince 2011 ceny Sdružení českých spotřebitelů „Spokojený zákazník Jihomoravského kraje“. V rámci jižní Moravy ocenil hejtman spolu s radním Pavlem Balíkem celkem 12 podnikatelských subjektů.

Pohonné hmoty v Jihomoravském kraji v týdnu mírně zlevnily

Benzin-tankovani3Brno, 5. prosince 2011 (MEDIAFAX) - V Jihomoravském kraji se v minulém týdnu ceny pohonných hmot mírně snížily, litr naturalu je za 35,30 Kč. Vyplývá to z pondělních údajů společnosti CCS.

Moravané mohou v brněnské IKEA přispět na UNICEF i dětské centrum

IKEA-plysove_hracky250Brno, 5. prosince 2011 - Do Štědrého dne mají lidé na jižní Moravě možnost zakoupit v IKEA Brno plyšovou hračku, a přispět tak k lepšímu vzdělání milionů dětí. Na konci roku se z každé této hračky věnuje jedno euro celosvětovým projektům organizace Save the Children a UNICEF. Během loňské dobročinné akce se v brněnském obchodním domě vybralo přes 57 tisíc eur. Darovaní plyšáci navíc poputují do Dětského centra v Brně.

Stanislav Juránek bude za KDU-ČSL kandidovat na jihomoravského hejtmana

Juranek-01Brno, 5. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Senátor Stanislav Juránek (KDU-ČSL) bude příští rok v krajských volbách kandidiovat na post jihomoravského hejtmana. Rozhodly o tom víkendové primárky lidovců v Brně-Bosonohách.

Strana 587 z 604