Umístění: Hlavní stránka

Nemocnice v Kyjově odhalila další rozsáhlé krádeže receptů

lekarna-recept-leky-vydej250Kyjov, 9. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Nemocnice v Kyjově na Hodonínsku odhalila další případ krádeží receptů s návykovými léky na spaní, které má na svědomí bývalá nemocniční zdravotní sestra. "Ženu jsme před několka měsíci propustili pro neschopnost, ona si ale nechala duplikát klíče od ambulance, ve které pak recepty kradla a zneužívala," řekl v pátek ředitel nemocnice Josef Pejchl, který rozsah i způsob krádeží označil za otřesné.

Ve Velkých Pavlovicích se propadla silnice, do kráteru sjelo auto

auto-kolo-blato250Velké Pavlovice, 9. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Ve Velkých Pavlovicích na Břeclavsku se ve čtvrtek večer propadla silnice, kterou podemlela voda. Do otvoru v Horní ulici pak sjelo osobní auto," řekl v pátek operační důstojník jihomoravských záchranářů.

V Břeclavi se otevírá šestý Senior point v Jihomoravském kraji

seniori-PC250Břeclav, 9. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Šestý Senior point v Jihomoravském kraji zahájí v pátek provoz v Břeclavi. Informovala o tom informovala Eliška Windová z břeclavské radnice.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (9. prosince)

dopravni-uzavirkaBrno, 9. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Hodonín a slovenská Handlová společně za lepším životním prostředím

kapradi250Hodonín, 8. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Hodonín přijal od slovenské Handlové žádost o pomoc při zajištění zahraničního partnera v projektu operačního programu s názvem Živý les pro budoucí generace. Sdělila to mluvčí hodonínské zoo Bohuny Mikulicová.

Tři ženy se v hospodě v Měníně na Brněnsku porvaly o jednoho muže

zeny-rvacka250Měnín, 8. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Tři ženy se porvaly ve čtvrtek odpoledne v hospodě v Měníně na Brněnsku o jednoho muže. Sdělil to policejní mluvčí Bohumil Malášek s tím, že pětačtyřicetiletá žena v rozvodovém řízení napadla ve výčepu o čtrnáct let mladší servírku, která se stala novou přítelkyní jejího manžela.

Železniční neštěstí z roku 1953 bude v Šakvicích připomínat pamětní deska

vlak-parni-cb-nehoda250Šakvice, 8. prosince 2011 - V úterý 13. prosince v 9:45 hodin bude na nádraží v Šakvicích bude odhalena pamětní deska připomínající tragédii, k níž došlo 24. prosince.1953 v Šakvicích. Při tomto druhém největším železničním neštěstí na našem území bylo zmařeno 106 lidských životů.

Brněnské Městské divadlo chystá premiéru komedie Zkrocení zlé ženy

zkroceni_zle_zeny-mdb250Brno, 8. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Městské divadlo v Brně uvede na své Činoherní scéně v sobotu 17. prosince premiéru Shakespearovy komedie Zkrocení zlé ženy. Ústřední pár Kateřiny a Petruccia ztvární Radka Coufalová a Martin Havelka.

Zloděj na Vyškovsku v noci ukradl z lokomotivy kolem 2000 litrů nafty

lokomotiva-diesel2-noc-kradez_nafty250Nesovice, 8. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Škodu 70 tisíc korun způsobil neznámý zloděj, který v Nesovicích na Vyškovsku ukradl z lokomotivy naftu. Ve čtvrtek o tom informovala vyškovská policejní mluvčí Alice Navrátilová.

V Drnovicích na Vyškovsku hořel rodinný dům

hasici-auta250Drnovice, 8. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Hasiči likvidovali ve čtvrtek dopoledne požár rodinného domu v Drnovicích na Vyškovsku. Informoval o tom operační důstojník hasičů.

Strana 582 z 604