Umístění: Kultura Ostatni Brněnská hvědárna pořádá vesmírný karneval

Brněnská hvědárna pořádá vesmírný karneval

Brno, 23. ledna 2015 - Leden je tradičním obdobím karnevalů a plesů. A karneval přímo vesmírný se uskuteční i v sobotu 24. ledna na brněnské hvězdárně. Od 13 do 17 hodin bude ve vstupní hale Hvězdárny a planetária Brno připravena veselá hudba, tombola s bláznivými cenami, soutěž o „nej“ masku a také ruční výroba svítících klobouků.

hvezdarna brno vesmirny karneval kosmonaut

 

„Přijďte si v sobotu odpoledne zablbnout – podmínkou je ale karnevalový kostým, nejlépe i pro doprovázejícího dospělého. Můžete být mimozemšťani, kosmonauti, roboti, vědci –  vlastně cokoli, co vás napadne. Čím vesmírnější budete, tím lépe. Ale netrváme na tom, hlavně, abyste měli vůbec nějaký kostým,“ lákají pořadatelé z brněnské hvězdárny.

Vstup na karneval je zdarma, avšak pozor – k dispozici je jen dvě stě míst. Organizátoři proto doporučují rezervaci na webových stránkách hvezdarna.cz Pro návštěvníky hvězdárny je v sobotu připraveno také několik pořadů, které se odehrají v digitáriu. Na tyto pořady je ovšem třeba si zakoupit vstupenky. A o jaké pořady se jedná?

  •     14.00 - Vzhůru nohama: Pohádkové vyprávění o tom, jak vypadá svět, když se pověsíte hlavou dolů
  •     15.30 - Astronaut: Na co všechno se musíte připravit, pokud chcete letět do vesmíru
  •     17.00 - Astronaut: Na co všechno se musíte připravit, pokud chcete letět do vesmíru

(red)


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci