Umístění: Kultura Ostatni Efektní dárek pro muže s Motýlím efektem

Efektní dárek pro muže s Motýlím efektem

Brno, 21. ledna 2011 - Plesová sezóna je v plném proudu, proto neváhejte a využijte příležitost ke krásnému zážitku. Užijete si zábavu na úrovni a přimějete se po Vánocích k příjemnému pohybu při tanci. Vybírat můžete z velkého množství plesů, ale ať už se rozhodnete pro velký bál se slavnými hosty, či vyrazíte s kamarády zavzpomínat na ples své střední školy, budete se chtít cítit a vypadat co nejlépe.

plesy

 

Dámské plesové šaty, které jsou rok od roku nápaditější, rafinovanější a svůdnější, zaručí ženě pozornost okolí po celý večer. Pánové mají oproti tomu na výběr prakticky jen ve střihu a barvě obleku a o to více je důležitá volba kravaty či motýlka. Tento důležitý doplněk je třeba vybrat pečlivě tak, aby ladil a vkusně dokreslil vzhled nositele.

Jedinečnou příležitost k získání nejen elegantního, ale především originálního motýlka  budete mít   v polovině února. V té době totiž nestátní nezisková organizace Ratolest Brno v rámci projektu Motýlí efekt zahájí dobročinnou aukci motýlků známých osobností. Výtěžek aukce bude použit na pomoc sociálně a ekonomicky znevýhodněným dětem a mladým lidem, o které se Ratolest Brno stará. Těšit se můžete například na motýlka Ladislava Kerndla, Václava Hudečka, Dr. Jana Cimického a dalších.

Pro bližší informace o plánované aukci sledujte webové stránky Ratolesti Brno www.ratolest.cz, kde se včas dozvíte termín, způsob dražby i kompletní seznam slavných osobností, které se rozhodly do aukce zapojit. Motýlek může také posloužit jako nevšední dárek - a i když jsou Vánoce dávno za námi, na dobré skutky je správná doba vždy. Navíc, pokud zábava na plese není váš šálek čaje, můžete motýlka darovat svému milému k blížícímu se svátku lásky – k Valentýnu.

Autor: Lena Mikušová, ilustrační foto: Taneční škola Dagmar

 


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci