Umístění: Kultura Ostatni Ples města Mikulova se ponese v duchu benátského karnevalu

Ples města Mikulova se ponese v duchu benátského karnevalu

Mikulov, 18. prosince 2012 – Ve stylu benátského karnevalu masek se uskuteční 26. ledna 2013 ples města Mikulova. Jeho návštěvníci se mohou těšit na nádherné výpravné masky, vystoupení temperamentních brazilských tanečnic a vicemistrů v latinskoamerických tancích nebo zpěv šarmantní Jitky Zelenkové. Cena vstupenky je 400 Kč. Předprodej lístků začíná 20. prosince v Turistickém informačním centru Mikulov.

maska_benatky

 

Velkolepý večer se uskuteční v hlavním sále zámku, jehož historické prostory dodávají plesům výjimečnosti a aristokratického lesku. Dámy a pánové mohou zažít nádheru dávných maškarních bálů a stát se na jeden večer někým jiným – tajemnou kráskou či záhadným cizincem pod maskou.

Pravou karnevalovou radost z tance a pohybu vyjádří sambou skupina profesionálních tanečníků a hudebníků, která pracuje pod vedením choreografů z Brazílie. Hosté v průběhu večera zažijí i další atraktivní show – vystoupí vicemistři republiky v latinskoamerických tancích Filip Karásek a Sabina Pišková, nádheru pestrých kostýmů ukáže karnevalová show a mistrovství chutí, barev i žonglérského umu nabídne barmanská show.

Hudební program tvoří repertoár kapely Šarže 54. Vrcholem večera bude vystoupení Jitky Zelenkové, dámy, která se drží již desetiletí mezi královnami domácí scény. Milovníci cimbálu se mohou těšit na muziku Jitky Ondráčkové a závěr večera pak bude patřit diskotéce.

Na plese nebude chybět výběr kvalitních vín a vynikající catering, velmi atraktivní je rovněž i možnost výhry v tombole – kromě mnoha atraktivních cen od řady sponzorů je velkým lákadlem diamant od společnosti Diamonds international corporation.

Lenka Křivánková


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci