Umístění: Jižní Morava Tipy na výlet Na slavkovský zámek se sjedou historická auta a motocykly

Na slavkovský zámek se sjedou historická auta a motocykly

Slavkov u Brna, 27. června 2014 - V sobotu 28. června 2014 se milovníci historických automobilů a motocyklů mohou těšit na další (v pořadí již 21.) ročník Oldtimer festivalu 2014, který ve spolupráci se společností AGM CZ pořádá Zámek Slavkov - Austerlitz.

slavkov oldtimer

 

Zámek  a jeho okolí se během dne promění v prvorepublikové městečko s čilým ruchem. Stovky krásných vozidel, ženy oblečené v dobových kostýmech pózující u naleštěných strojů, burza náhradních dílů, stánky s občerstvením a mnohé další slibují jistě nezapomenutelný zážitek. Současně je pro návštěvníky připraven bohatý doprovodný program, který je koncipován nejen pro milovníky historie, ale pro celou rodinu a jistě uspokojí i toho nejnáročnějšího návštěvníka.

Oldtimer festival se, mimo několik prvních ročníků, tradičně odehrává ve Slavkově u Brna. Pochlubit se může rostoucí kvalitou a oblíbeností. Vystavené modely veteránských aut a motocyklů patří k těm nejlepším a nejcennějším kouskům. O neustále zlepšované kvalitě festivalu svědčí i jeho rostoucí návštěvnost, která, jak předpokládáme, bude i letos velmi vysoká. Oficiální zahájení akce je v 9.00 hodin.

Ceny vstupného na Oldtimer festival:

  • Dospělí – 150Kč
  • Slevněná (Děti, studenti, ZTP) – 100Kč
  • Děti do 10ti let - ZDARMA

(red), foto: archiv organizátorů


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci