Umístění: Společnost Zájmová sdružení Zaměstnanci skupiny AXA pomáhali zrakově postiženým dětem v Brně

Zaměstnanci skupiny AXA pomáhali zrakově postiženým dětem v Brně

Brno, 6. června 2011 - Zaměstnanci finanční skupiny AXA pomáhali během Dne dětí organizovat zábavný program pro žáky brněnské Střední, základní a mateřské školy pro zrakově postižené v Kamenomlýnské ulici v Brně. Více než 20 zaměstnanců se tak zapojilo do celosvětového společensky odpovědného programu AXA Pomáháme srdcem.

 

AXA_Den_deti_Brno_1

 

„Jsme moc rádi, že jsme mohli brněnské škole a jejím žákům pomoci, a chceme v tom pokračovat i při dalších podobných akcích. Naši zaměstnanci z Brna a okolí mají o takovouto dobrovolnickou práci obrovský zájem,“ uvedl Marek Zeman, ředitel PR a komunikace finanční skupiny AXA.

V minulém týdnu se zaměstnanci skupiny AXA dobrovolnickou prací podíleli rovněž na stavbě Kavárny POTMĚ v Praze, která se dnes slavnostně otevírá. Unikátní Kavárna POTMĚ, kde hosty v naprosté tmě obsluhuje nevidomý personál, je součástí projektu Světluška, jehož je AXA již šestým rokem generálním partnerem.

V rámci své společenské odpovědnosti je  AXA rovněž generálním partnerem projektu Na zelenou, jehož cílem je zajistit větší bezpečnost dětí na cestách do školy. Již od roku 1999 také AXA podporuje Nadaci Křižovatka a během této doby společně vybavily české nemocnice více než 160 monitory dechu pro novorozence. Nejnovějším projektem v této oblasti je program Finanční gramotnost do škol, který se snaží zvýšit finanční gramotnost žáků základních a středních škol prostřednictvím jednoduchých spotů uváděných na obrazovkách Školního informačního systému.

AXA_Den_deti_Brno_3

(red), foto: AXA


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci