Umístění: Jižní Morava Ekonomika Silvestr na horách: Nezapomenutelný zážitek

Silvestr na horách: Nezapomenutelný zážitek

silvestr_1Jako každý rok je i nyní nejvyšší čas vybrat plán na Silvestra. Jste také zastánci akčnějšího Silvestra a dáváte tedy přednost vítání Nového roku na horách? Pokud nepatříte mezi ty, kterým stačí doma sledovat televizní estrády, o půlnoci otevřít sekt a jít spát, pak čtěte dál. Čeká na vás několik tipů a rad pro nezapomenutelnou dovolenou strávenou během Silvestra na horách s PUXtravelem.

 

K velké nelibosti cestovních kanceláří připadl jak Štědrý den, tak Silvestr na sobotu. Tedy na ty nej-nevhodnější dny. Nejnevhodnější proto, že drtivá většina zájezdů nabízí standardní délku pobytu od soboty do soboty. A upřímně, komu by se chtělo trmácet se na Štědrý den do Alp. Následně zde být až do Silvestra a po dlouhé noci, nevyspalí a unavení, vyrazit na cestu domů?

silvestr_3Bohužel většina alpských rezortů tuto skutečnost nebere vůbec na vědomí. Ne však všechny. Mezi zájezdy se najdou i světlé výjimky, které nabízí cestovní kancelář PUXtravel. „Skutečnost o tomto problému jsme nepodcenili a již dlouho dopředu jsme měli blokovány dostatečné kapacity v mnohem přijatelnějších termínech, než je sobota-sobota," zdůrazňuje specialista CK PUXtravel pro Rakousko Marek Vodák. „To dokazuje i letošní nabídka silvestrovských pobytů", dodává.

Za zmínku určitě stojí Silvestr v Zell am See v termínu 26. 12. – 2. 1. 2012. za 8 990 Kč. V ceně je zahr-nuto ubytování na sedm nocí a šestidenní skipas. Ubytovací kapacity jsou v blízkosti vleků, takže není důvod trmácet se každé ráno desítky minut do resortu. K výhodnosti zájezdu přispívá i fakt, že právě Zell am See/Kaprun je nejznámějším ledovcem v celém Rakousku, který se může pochlubit 140 km sjezdovek všech obtížností a vynikajícím zázemím pro celou rodinu.

Alternativou k tomuto zájezdu může být Silvestr ve Schladmingu. Na výběr jsou dva termíny. První, na sedm dní od 26. 12. do 2. 1. 2012 a druhý na šest dní v termínu 30. 12. – 5. 1. 2012. Sedmidenní zájezd vás přijde na 9 290 Kč. Šestidenní pak stojí 7 390 Kč. V ceně obou zájezdů je kromě ubytování zahrnut i skipas Ski Amadé zahrnující 860 km svahů. Velkým tahákem do tohoto resortu jsou astro-nomické investice do infrastruktury včetně úprav svahů, kvalitnějšího zasněžování a přepravních i parkovacích kapacit. Je tomu tak díky pořádání MS v Alpském lyžování v roce 2013. Užívat si luxusu určenému pro návštěvníky během MS však můžete již během vašeho letošního silvestrovského pobytu.

silvestr_2

Silvestr v Rakousku je bezesporu záležitostí, na kterou nezapomenete, jelikož lyžování v Alpách, společně s oslavami příchodu nového roku vytváří unikátní kombinaci toho nejlepšího, co vám může Rakousko nabídnout.

Podívejte se na nabídku Silvestrovských pobytů od PUXtravelu.

 

 

 

 


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci