Umístění: Sport Motorsport

Závody světové extratřídy Grand Prix ČR 2012 pojedou čtyři Češi

motorka9043-250Brno, 22. srpna 2012 (MEDIAFAX) - Během závodního víkendu při Grand prix České republiky motocyklů v Brně se představí divákům mezi světovou elitou čtyři Češi. Na startovní rošt královské třídy MotoGP se postaví Karel Abraham, v Moto3 startují Jakub Kornfeil a Miroslav Popov a mezi nováčky v MotoGP Rookies Cupu jede Karel Hanika.

Grand Prix České republiky 2012 se blíží!

motorka-automotodrom_BrnoRF866-250Brno, 7. srpna 2012 - Největší událost motoristické sezóny klepe na dveře! Mistrovství světa silničních motocyklů GP České republiky se na Masarykově okruhu totiž odstartuje již 26. srpna.

Brno: Šampionát superbiků odstartovali Biaggi, Checa a spol. autogramiádou

08-motorka1-250Brno, 19. července 2012 (MEDIAFAX) - Společnou autogramiádou špičkových jezdců začal v Brně čtyřdenní program Mistrovství světa superbiků. Na druhém nejatraktivnějším závodu sezony na Masarykově okruhu očekávají pořadatelé šedesát tisíc návštěvníků. Představí se světové hvězdy v čele Maxem Baiggim a Carlosem Checou.

Motocyklista Abraham vynechá kvůli zranění ruky už čtvrtý závod po sobě

KarelAbraham250karelabraham-czBrno, 10. července 2012 (MEDIAFAX) - Český jezdec Karel Abraham nebude kvůli zranění ruky startovat ani o víkendu na Velké ceně Itálie v Mugellu a v elitní kategorii MotoGP silničních motocyklů přijde o čtvrtý závod v řadě. Tým Cardion AB Motoracing o tom informoval v tiskové zprávě.

Zranění ruky nepustí motocyklistu Abrahama ani do závodu na Sachsenringu

AbrahamBrno, 4. července 2012 (MEDIAFAX) - Český jezdec Karel Abraham nebude kvůli zranění ruky startovat o víkendu na Velké ceně Německa na Sachsenringu v elitní kategorii MotoGP silničních motocyklů. Tým Cardion AB Motoracing o tom informoval v tiskové zprávě.

Motocyklista Abraham se po zranění vrací, představí se v Assenu

AbrahamBrno, 26. června 2012 (MEDIAFAX) - Český jezdec Karel Abraham se po zranění ruky vrací na závodní okruh, jediný český zástupce v elitní kategorii MotoGP silničních motocyklů odcestuje do Assenu, kde se v sobotu pojede Velká cena Nizozemska. Jeho tým Cardion AB Motoracing o tom informoval v tiskové zprávě.

Rally Hustopeče vyhrála posádka Škody Motorsport Kopecký – Dresler

kopecky-dresler-foto_Skoda_Auto250Hustopeče, 23. června 2012 (MEDIAFAX) - Rally Hustopeče vyhrála v sobotu posádka Škody Motorsport Jan Kopecký – Pavel Dresler a obhájila tak loňské prvenství v závodě. Výsledky zveřejnil v sobotu oficiální sever rally.

Rally Hustopeče vede po dvou úvodních testech posádka Škody Motorsport

rally_Hustopece2012Hustopeče, 22. června 2012 (MEDIAFAX) - Rally Hustopeče vede po dvou pátečních úvodních testech posádka Škody Motorsport Jan Kopecký – Pavel Dresler. Výsledky zveřejnil server rally.cz.

Strana 7 z 16