Umístění: Sport Motorsport

FIM zveřejnila předběžný kalendář MotoGP, pojede se i v Brně

AbrahamPaříž, 14. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Mezinárodní motocyklová federace (FIM) zveřejnila ve středu předběžný kalendář mistrovství světa silničních motocyklů pro rok 2012. Šampionát královské třídy MotoGP je složen z osmnácti závodů, v seriálu nechybí ani srpnová Velká cena České republiky v Brně.

Martin Rada potestoval ve Slušovicích na Monte Carlo 2012

rada31_foto-rihanek250Slušovice, 13. prosince 2011 - Mezi posádkami, které se loučily se sezónou 2011 při Mikuláš Rally Slušovice, byla i dvojice Martin Rada a Karolína Jugasová. Při svém premiérovém společném startu a ostatně i úplně prvním pro dceru zkušeného navigátora Jaroslava Jugase dojeli úspěšně až na cílovou rampu a navíc i se slušným výsledkem v TOP dvacítce.

Grand Prix ČR silničních motocyklů se pojede v Brně i v příštím roce

motorka9043-250Praha, 11. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Fanoušci závodů silničních motocyklů v Česku si mohou oddechnout. V příštím roce uvidí na Masarykově okruhu v Brně nejprestižnější seriál Moto GP, ale i MS Superbiků či vytrvalostní závod Le Mans Series, informovala o tom výkonná ředitelka Automotodromu Brno Ivana Ulmanová na páteční tiskové konferenci.

V kalendáři MotoGP pro příští rok nechybí Velká cena ČR

lorenzo250Praha, 14. září 2011 (MEDIAFAX) - Mezinárodní motocyklová federace (FIM) ve středu zveřejnila předběžný kalendář závodů pro příští sezonu mistrovství světa silničních motocyklů, nechybí v něm ani Velká cena ČR na Masarykově okruhu v Brně, která se pojede 26. srpna 2012. Zprávu přinesly ve středu webové stránky MotoGP.

Policisté v Brně během Velké ceny rozdali 188 pokut za 110 tisíc korun

policie-dvere_auta_pomahat_a_chranit250Brno, 14. srpna 2011 (MEDIAFAX) - Víkendová Velká cena motocyklů v Brně se obešla bez zásadních bezpečnostních nebo dopravních problémů. V neděli to řekl mluvčí brněnské policie Pavel Šváb s tím, že nejvíce přestupků policisté řešili v dopravě.

Velká cena ČR silničních motocyklů: sobotní výsledky - souhrn

motorka9043-250Brno, 13. srpna 2011 (MEDIAFAX) - Souhrn výsledků sobotních tréninků a kvalifikací na Velkou cenu České republiky silničních motocyklů v Brně. Karel Abraham skončil ve třídě MotoGP na poslední 17. pozici a do nedělního závodu vyrazí z šesté řady.

Abraham skončil v Brně při prvním tréninku na Velkou cenu šestnáctý

MotorkyBrno, 12. srpna 2011 (MEDIAFAX) - Karel Abraham obsadil v pátečním úvodním tréninku na Velkou cenu České republiky silničních motocyklů ve třídě MotoGP 16. příčku. Na vítězného Daniho Pedrosu ze Španělska ztratil tři vteřiny.

Velká cena se blíží. Tahákem je i domácí závodník Abraham

08-motorka1-250Brno, 10. srpna 2011 (MEDIAFAX) - Elitní jezdci mistrovství světa silničních motocyklů se představí ve víkendové Velké ceně České republiky na brněnském Masarykově okruhu. Pořadatelé očekávají velký zájem fanoušků, kteří budou zvědaví, jak si povede domácí závodník Karel Abraham startující v elitní kategorii MotoGP.

Strana 9 z 16