Umístění: Sport Motorsport

Abrahamovi prasklo zadní pérování, přišel o 10. příčku ve Velké ceně USA MotoGP

AbrahamLaguna Seca, 25. července 2011 (USA) (MEDIAFAX) - Technické problémy těsně před koncem nedělní Velké ceny USA MotoGP na okruhu v Laguna Seca připravily českého motocyklistu Karla Abrahama o umístění v elitní desítce. Jednadvacetiletý jezdec to v pondělí uvedl na svých webových stránkách.

Brno: Smrž nedokončil druhý závod MS superbiků, vítězem se stal Ital Biaggi

Biaggi_250Brno, 10. července 2011 (MEDIAFAX) - Český motocyklista Jakub Smrž ve druhém nedělním závodě mistrovství světa superbiků v Brně upadl a do cíle nedorazil, nedokázal tak navázat na 11. pozici z první jízdy. Své jedenácté vítězství na Masarykově okruhu v kariéře vybojoval Ital Max Biaggi.

Jihomoravský kraj podpoří motocyklovou Grand Prix Brno 2011 osmi miliony

Grand-prix-osm-milionuBrno, 8. července 2011 (MEDIAFAX) - Jihomoravský hejtman Michal Hašek (ČSSD) podepsal v pátek s ředitelkou Automotodromu Brno Ivanou Ulmanovou smlouvu, která zajistí brněnské motocyklové Velké ceně částku osm milionů korun na uskutečnění letošního ročníku. Podpora má formu propagace, informoval Hašek.

Jiří Mičánek za úspěchem vyrazil s polštáři pod zadkem

Jiri-micanekBrno, 8. července 2011 - Chlapi se u Mičánků rodí snad s volantem v ruce. Jiří Mičánek se pohyboval mezi vrchařskou elitou desetiletí a po svém odchodu do závodního „důchodu“ se nemusí o úspěšné pokračovatele obávat. Oba synové Jiří Mičánek mladší a jeho bratr Tomáš (19) prohánějí své soupeře o sto šest. Tomáš byl vyhlášen navíc za loňský rok třetím nejlepším sportovním talentem Jihomoravského kraje.

Brno: Legendární Ital Biaggi bude při MS superbiků usilovat o 11. vítězství

biaggi250Brno, 7. července 2011 (MEDIAFAX) - Italský závodník Max Biaggi bude v neděli během osmého závodu třináctidílného mistrovství světa superbiků v Brně usilovat o své 11. vítězství na Masarykově okruhu v kariéře. Na startu bude i jediný český zástupce v šampionátu Jakub Smrž, který v posledních čtyřech závodech nedojel do cíle.

Brněnský víkend Superbike: Biaggi bojuje o jedenáctý triumf

Biaggi_action250Brno, 7. července 2011 - Světovým motocyklovým šampionátem Superbike pokračuje v mistrovská sezóna na Masarykově okruhu v Brně. Během víkendu 8. – 10. července se v Brně představí legendární jezdci jako Max Biaggi, Marco Melandri či průběžně nejrychlejší jezdec šampionátu Carlos Checa.

Světový šampionát WTCC opanovaly Chevrolety, výhry si rozdělili Huff a Muller

wtcc-chevrolet250Brno, 19. června 2011 (MEDIAFAX) - Brněnské závody světového šampionátu cestovních vozů WTCC opanovaly Chevrolety. V první nedělní jízdě, kterou vyhrál lídr průběžného pořadí šampionátu Brit Robert Huff, obsadili jezdci na Chevroletech kompletně stupně vítězů, ve druhé jízdě se mezi ně vklínil pouze Tom Coronel na BMW.

Policejní akci Nežij vteřinou 2011 navštívilo 600 motorkářů

motorka02-250Blansko, 12. června 2011 (MEDIAFAX) - Rekordní návštěvnosti 600 motorkářů se těšil čtvrtý ročník preventivní policejní akce Nežij vteřinou 2011, která se uskutečnila na Blanensku v areálu Sloupsko-šošůvských jeskyní u Sloupu v Moravském krasu. Informovala o tom blanenská policejní mluvčí Iva Šebková.

Strana 10 z 16