Umístění: Kultura Hudba a koncerty

Britští The Subways představí na Flédě novou desku

TheSubways by Greig CliffordBrno, 6. března 2015 - Britské indie-rockové trio The Subways vystoupí 7. března na Flédě v rámci svého evropského turné. Kapela zvedne tepovou frekvenci hlavně příznivcům ostrých kytarových riffů a rychlejšího rock´n´rollového tempa. Kromě české premiéry nové desky se jihomoravští fanoušci můžou těšit i na vystoupení v netradičně komorní klubové atmosféře.

Rockeři Gate Crasher představují Gilotinou, poslední klip z desky Bitterfly

gate crasher brnoBrno, 6. března 2015 - Brněnská parta Gate Crasher již dříve upozorňovala, že hodlá co nejvíce písní ze zatím poslední studiovky Bitterfly zpracovat také ve formě videoklipu. Po klipech Mrtvá, Neusínám, Ego a Stále hledám nyní Gate Crasher přicházejí s pátým v pořadí – Gilotinou.

JazzFestBrno 2015 nabídne plejádu špičkového jazzu z Evropy

jazz-saxofon-notyBrno, 19. února 2015 - Americké hudební hvězdy Dianne Reeves, Bobby McFerrin, Chick Corea a Fred Hersch, to jsou čtyři nejzářivější jména 14. ročníku mezinárodního hudebního festivalu JazzFestBrno. Ten od 15. března do 17. června nabídne během čtrnácti hudebních večerů třiadvacet koncertů na osmi místech.

Indies oslaví výročí 25 let velkým mejdanem v Sono Centru

koncert fanousci publikum fleda tri sestry wohnout krystof turekBrno, 13. února 2015 - Traband, Jablkoň, Kieslowski, Už jsme doma, Čankišou, Docuku a řada dalších populárních kapel zamíří v sobotu 14. února do brněnského Sono Centra. Tam se odehraje oslava čtvrtstoletí, které uplynulo od založení hudební společnosti Indies Records.

Festival Čarodějáles 2015 zahájil předprodej za výhodné ceny!

carodejales Brno 2015 riviera krystof turekBrno, 9. února 2015 - Již osmý ročník Brno City Rock Festivalu ČARODĚJÁLES, který rozpálí brněnské publikum 30. dubna na Riviéře, zahájil předprodej vstupenek za zvýhodněné ceny v sítích TICKETPRO, TICKETSTREAM, na portálu GoOut.cz a ve všech obvyklých předprodejích.

Tara Fuki pokřtí v Brně nové album Winna

tara fuki foto tomas polivkaBrno, 16. ledna 2014 - Tara Fuki za mají sebou říjnové vydání páté řadové desky Winna. Obě dámy nyní toto album představí naživo v Brně. Speciální koncert k vydání alba se odehraje v úterý 20. ledna v brněnském sále Břetislava Bakaly.

Jeseničtí Priessnitz na vánočním turné zastaví i na Flédě

publikum-koncert-krystof-turekBrno, 19. prosince 2014 - Jeseničtí Priessnitz se chystají po delším čase do studia a rozhodli se v adventním čase předvést potěšit svoje fanoušky. Upletli vánoční šňůru koncertů, se kterou se vydávají do šesti českých měst. Spolu s osvědčenými písněmi pětadvacetileté historie kapely zazní i ochutnávka písní z nového alba, které by mělo vyjít v průběhu příštího roku. Brněnská zastávka bude 20. prosince patřit Flédě.

Tata Bojs pokřtí na Flédě čerstvě vylisovanou Stranu A

tata bojs krest fledaBrno, 12. prosince 2014 - Čekání a přípravu na nové řadové album si legendární Tata Bojs zkrátili vydáním speciálního desetipalcového vinylového singlu, který obsahuje nové písničky Antikvariát a S ní. A vzhledem k tomu, že obě písně jsou rovnocenné, kapela jej šalamounsky pojmenovala Strana A. Brněnská Fléda bude 16. prosince jedním ze dvou míst, kde jej kapela pokřtí a poprvé uvede do prodeje.

Strana 6 z 32