Umístění: Kultura Hudba a koncerty

Mezinárodní kytarový festival v Mikulově potrvá do konce týdne

kytara festival mikulovMikulov, 7. července 2015 - Mikulov se počátkem letních prázdnin opět stal centrem kytarového dění. Od 5. do 11. července zde probíhá již 29. ročník mezinárodního kytarového festivalu „Mikulov 2015“.

Hvězdou letošního Hudbou pro UNICEF bude hudební legenda Müller

richard mullerTišnov, 12. června 2015 - Málokterý hudební festival je svým zaměřením tak jedinečný, jako právě Hudbou pro UNICEF. Koná se totiž ve spolupráci s Dětským fondem OSN – UNICEF a výtěžek z akce je určen na podporu očkovacích programů UNICEF. Festival Hudbou pro UNICEF nabízí unikátní příležitost poslechnout si špičkovou hudbu a současně podpořit dobrou věc. Návštěvníci hudebního festivalu Hudbou pro UNICEF, který se letos koná 13. června v letním kině v Tišnově u Brna, se mohou opět těšit na špičku domácí hudební scény.

JazzFestBrno 2015 startuje, známe detailní program!

jazz-saxofon-notyBrno, 13. března 2015 - Nestárnoucí legendy Dianne Reeves, Bobby McFerrin a Chick Corea i progresivní mladíci Ben Williams a Gerald Clayton. Hudebníci z celého světa i ti nejlepší ze současné české a slovenské jazzové scény. Hudební kluby i velké sály. Čtrnáctý ročník mezinárodního jazzového festivalu JazzFestBrno začíná už v neděli 15. března a nabídne pestrou směs hudebních zážitků.

Britští The Subways představí na Flédě novou desku

TheSubways by Greig CliffordBrno, 6. března 2015 - Britské indie-rockové trio The Subways vystoupí 7. března na Flédě v rámci svého evropského turné. Kapela zvedne tepovou frekvenci hlavně příznivcům ostrých kytarových riffů a rychlejšího rock´n´rollového tempa. Kromě české premiéry nové desky se jihomoravští fanoušci můžou těšit i na vystoupení v netradičně komorní klubové atmosféře.

Rockeři Gate Crasher představují Gilotinou, poslední klip z desky Bitterfly

gate crasher brnoBrno, 6. března 2015 - Brněnská parta Gate Crasher již dříve upozorňovala, že hodlá co nejvíce písní ze zatím poslední studiovky Bitterfly zpracovat také ve formě videoklipu. Po klipech Mrtvá, Neusínám, Ego a Stále hledám nyní Gate Crasher přicházejí s pátým v pořadí – Gilotinou.

JazzFestBrno 2015 nabídne plejádu špičkového jazzu z Evropy

jazz-saxofon-notyBrno, 19. února 2015 - Americké hudební hvězdy Dianne Reeves, Bobby McFerrin, Chick Corea a Fred Hersch, to jsou čtyři nejzářivější jména 14. ročníku mezinárodního hudebního festivalu JazzFestBrno. Ten od 15. března do 17. června nabídne během čtrnácti hudebních večerů třiadvacet koncertů na osmi místech.

Indies oslaví výročí 25 let velkým mejdanem v Sono Centru

koncert fanousci publikum fleda tri sestry wohnout krystof turekBrno, 13. února 2015 - Traband, Jablkoň, Kieslowski, Už jsme doma, Čankišou, Docuku a řada dalších populárních kapel zamíří v sobotu 14. února do brněnského Sono Centra. Tam se odehraje oslava čtvrtstoletí, které uplynulo od založení hudební společnosti Indies Records.

Festival Čarodějáles 2015 zahájil předprodej za výhodné ceny!

carodejales Brno 2015 riviera krystof turekBrno, 9. února 2015 - Již osmý ročník Brno City Rock Festivalu ČARODĚJÁLES, který rozpálí brněnské publikum 30. dubna na Riviéře, zahájil předprodej vstupenek za zvýhodněné ceny v sítích TICKETPRO, TICKETSTREAM, na portálu GoOut.cz a ve všech obvyklých předprodejích.

Strana 5 z 31