Umístění: Kultura Knihy

Na Regiontouru pokřtili knihu Poklady moravských hradů a zámků

poklady_moravskych_hradu-regiontourBrno, 13. ledna 2011 (MEDIAFAX) - V rámci zahájení veletrhu Regiontour na brněnském výstavišti byla ve čtvrtek slavnostně pokřtěna kniha Poklady moravských hradů a zámků. Kmotry se stali jihomoravský hejtman Michal Hašek (ČSSD) a ministr pro místní rozvoj Kamil Jankovský (Věci Veřejné).

Lou Fanánek Hagen bude v Brně podepisovat knihu Járo, kakao!

fananek-autogramiada250Brno, 12. ledna 2011 - Lou Fanánek Hagen, frontman populární české rockové kapely Tři sestry bude v Brně podepisovat svou novou knihu Járo, kakao!. Autor knihy, která je volným pokračováním dnes už legendárních a kultovních memoárů Tak to bylo, tak to je..., entokrát listuje svými písničkovými texty a se syrovým humorem nad nimi vypráví příběhy ze svého života i ze životů svých vypečených kumpánů.

Kniha Smrtící odkaz Moniky Maratové mezi nejlépe prodávanou českou beletrií

Monika_Maratova_Smrtici_Odkaz1Brno, 10. ledna 2011 - Nakladatelství XYZ, s.r.o. uvedlo na trh  první český thriller, ve kterém se do prostředí mezinárodního zločinu prolíná prostředí vládní letky i prostějovských speciálních sil. Kniha Smrtící odkaz autorky Moniky Maratové je dramatickým příběhem člověka, do jehož života vtrhl s ničivostí laviny organizovaný zločin. Kniha byla před koncem roku jedním z nejprodávanějších českých titulů na serveru popron.cz.

Brno: Autogramiáda Haliny Pawlowské, představí knihu Ještě že nejsem papež

Halina_PawlovskaBrno, 24. ledna 2011 - Upozornění - autogramiáda Haliny Pawlowské dne 25. ledna zrušena! O náhradním termínu budeme informovat. Soubor aktuálních povídek a fejetonů od všestranné autorky, scénáristky a moderátorky, které jsou určeny i pro všechny, kteří nejsou in - taková je nová kniha Haliny Pawlowské Ještě že nejsem papež. Autorka své postřehy koření vydatnou porcí sebeironie, vtipné nadsázky a prozrazuje mnoho ze svého soukromí.

Iveta Fabešová z pořadu Na nože představí v Brně knihu Iveta a sladká Francie

iveta_sladka2Brno, 4. ledna 2010 - V úterý  18. 1. od 16 hodin budou mít Brňané možnost nechat si podepsat knihu nové kuchařské celebrity ze známé soutěže TV Prima Na nože Ivety Fabešové. Kniha "Iveta a sladká Francie" Vám představí recepty na ty nejlepší francouzské dezerty, které hravě zvládnete sami.

Exministryně Kolářová bude v Brně podepisovat novou knihu

KolarovaBrno, 7. prosince 2010 - Daniela Kovářová, advokátka, od roku 2008 ředitelka Justiční akademie, od května 2009 do července 2010 ministryně spravedlnosti ve vládě Jana Fischera. Od mládí píše povídky, které publikuje pod pseudonymem Ida Sebastiani.

Babicovy dobroty 2 - Jiří Babica podepíše svoji novou kuchařskou knihu

babicovy_dobroty_recepty2-autogramiada250Brno, 22. listopadu 2010 - Jiří Babica, protagonista oblíbené cooking show Babicovy dobroty televize Nova, přichází se svojí další kuchařskou knihou Babicovy dobroty 2. Je naplněna jeho pozitivním přístupem k životu i k vaření, potěšením z hledání nových nápadů a jejich svobodným využitím v kuchyni.

Brněnská autogramiáda Václava Neckáře

neckar-cesta_do_me_pameti250Brno, 9. listopadu 2010 - Václav Neckář není jen legenda české pop-music, ale také muž s nebezpečnou, takřka rainmanovskou pamětí. Uchovává v hlavě neuvěřitelné množství dat, jmen, telefonních čísel, a především událostí, které vždy dokázal komentovat s brilancí vypravěče dumasovského ražení. V roce 2002 prodělal mozkovou příhodu, jež naštěstí všechna ta data, jména a události nevymazala, jen je uzamkla ve Václavově mozku jako v černé skříňce.

Strana 8 z 14