Umístění: Kultura Knihy

Autogramiáda sexuologa Uzla spojená s besedou

uzel2Brno, 3. listopadu 2010 - Letošní podzim  je autogramiádami přímo nabitý. V úterý 9. listopadu své příznivce určitě nezklame sexuolog Radim Uzel, který bude v knihkupectvý KNIHY DOBROVSKÝ na Joštově ulici v Brně podepisovat novou knihu "Nevěra a co s ní". Po skončení autogramiády navíc proběhne od čtyř beseda s tímto významným hostem, na kterou si všichni návštěvníci mohou připravit otázky, u kterých by se řada jiných lidí pořádně začervenala

Herci divadla Járy Cimrmana v Brně podepíší novou knihu

cimrman-genius-250Brno, 25. října 2010 - Jak je všem cimrmanologům známo, vytouženého pomníku z bílého mramoru se Mistr doposud nedočkal. Budiž mu tedy alespoň malým závdavkem tato unikátní obrazová publikace představující našeho zneuznaného českého velikána ze všech známých i neznámých stránek jeho mnohovrstevnaté geniální osobnosti:

Pohlreich a Monyová se budou podepisovat Brňanům

zdenek_pohlreichBrno, 22. října 2010 - V brněnském knihkupectví Knihy Dobrovský bude příští týden probíhat během dvou dnů autogramiáda přední české spisovatelky Simony Monyové a nejslavnějšího českého šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha.

Přichází druhé, upravené vydání erotického bestselleru Hračka

lauerova-hracka250Brno 17. září 2010 - Pět celebrit (Ilona Csáková, Roman Vojtek, Mirek Šimůnek, Zdeněk Podhůrský a Pepa Vojtek) pokřtilo na sklonku listopadu 2007 spisovatelský debut Sylvy Lauerové.  Románová prvotina kontroverzní spisovatelky vzbudila nevídaný zájem čtenářů a ihned se stala prodejním hitem.

Jihomoravský kraj vydal tématický atlas

jizni_morava-atlas2Brno, 6. srpna 2010 - Čtyřicet osm stránek nabitých nepřebernou řadou zajímavých informací o kraji, ve kterém žijete. Čtyřicet osm stránek, nabízejících ta nejzajímavější data o jižní Moravě. Právě takový je nový Tematický atlas Jihomoravského kraje, který v nákladu 15 tisíc kusů míří zdarma ke všem studentům druhého stupně základních škol či středních škol.

Tři knižní novinky pro letní četbu

knihy-egmont1-250Brno, 16. července 2010 - Stmívání - ilustrovaný román, Zatmění - kompletní ilustrovaný průvodce filmem, Drazí zesnulí - Vědátoři a jejich šílené objevy, to jsou názvy nových titulů, vydaných nakladatelstvím Egmont.

Jan Svěrák bude v Brně podepisovat knihu Kuky se vrací

sverak-kuky_se_vraci-autogramiada250Brno, 18. června 2010 - Ve středu 23. června 2010 od 15 hodin se v knihkupectví Knihy Dobrovský na Joštově ulici v Brně bude konat autogramiáda oblíbeného českého režiséra Jana Svěráka.

Brno: Adolf Born v Olympii podepíše svou Autobornografii

Born-AutobornografieBrno, 15. června 2010 - Jeden z nejslavnějších českých grafiků, malířů a ilustrátorů a nositel jednoho z nejkrásnějších knírů Adolf Born oslavil minulý týden osmdesátiny. K životnímu jubileu si nadělil monografii nazvanou Autobornografie. Právě tu přijede v pátek 18. června podepsat svým fanouškům do nákupního a zábavního centra Olympia.

Strana 9 z 14